Дата: 28.11.2022 11:57

Чергове пленарне засідання

19-ї сесії Пристоличної сільської ради 10-00 годині

01.12.2022 р.

1. Про затвердження Порядку денного чергового пленарного засідання 19-ї сесії Пристоличної сільської ради за основу.
  2. Про затвердження Порядку денного чергового пленарного засідання 19-ї сесії Пристоличної сільської ради за основу та в цілому.

Бюджетні питання:

1. Про виділення субвенції з місцевого бюджету до районного бюджету на додаткове фінансування забезпечення діяльності Бориспільської районної ради.
  2. Про внесення змін до рішення №1860-18-VІІІ від 03 листопада 2022 року «Про виділення субвенції Київському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки для обладнання теплового пункту Бориспільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки» щодо зміни призначення субвенції.
  3. Про внесення змін до рішення Пристоличної сільської ради № 1768 - 15 – VIII від 28 червня 2022 року «Про внесення змін до рішення Пристоличної сільської ради від 19 травня 2022 року № 1727 - 14 – VIII «Про виділення субвенції КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та викладення рішення в новій редакції.
  4. Про продовження терміну дії договору оренди фізичної особи-підприємця Козельської Ренати Маратівни.
  5. Про виділення коштів на поповнення статутного фонду КНП «Пристоличний МЦ» на придбання аквадистилятора ДЕ-5 та відеокольпоскопу С6А НD.
  6. Про виділення коштів на поповнення статутного фонду Управління капітального будівництва житлово-комунального господарства та регіонального розвитку на придбання дозуючого насосу для КУП «Олександрівкажитлобудсервіс».
  7. Про внесення змін в структуру та загальну чисельність працівників закладів загальної середньої освіти Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров`я Пристоличної сільської ради.
  8. Про внесення мін до сільського бюджету.

Земельні питання:

1. Про надання дозволу Пристоличній сільській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, орієнтовною площею 0,11 га в с. Щасливе Бориспільського району Київської області.
  2. Про надання дозволу Пристоличній сільській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, орієнтовною площею 0,06 га в с. Щасливе Бориспільського району Київської області.
  3. Про надання дозволу Пристоличній сільській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (під розміщення паркової зони), орієнтовною площею 0,50 га в с. Чубинське Бориспільського району Київської області.
  4. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки площею 0,3782 га, кадастровий номер: 3220880901:01:008:0035, укладеного між Великоолександрівською сільською радою та ПрАТ «Племінний завод «Агро-Регіон» у зв'язку з укладенням Договору купівлі-продажу об’єкту нежитлової нерухомості.
  5. Про надання дозволу виконавчому комітету Пристоличної сільської ради на розробку містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 8,849 га, кадастрові номери: 3220880900:09:003:0113, 3220880900:09:003:0114, 3220880900:09:003:0115, 3220880900:09:003:0116, які належать ТОВ «ТОСК СТОРІДЖ» в с. Чубинське Бориспільського району Київської області».
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Павлішу Дмитру Володимировичу, площею 0,10684 га, кадастровий номер 3220880900:08:007:0051 по вул. Щаслива, 14 в с. Безуглівка Бориспільського району Київської області.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на землі для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку гр. Шпотаку Дмитру Леонідовичу, площею 0,065га, кадастровий номер 3220880901:01:012:0067 по вул. Свято-Троїцька, 28-а (колишня Гагаріна) в с.Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області.
  8. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення із земель "для ведення особистого селянського господарства" на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" гр. Хамідулліній Оксані Миколаївні площею 0,0968 га, кадастровий номер: 3220880903:04:003:0056 в с. Мала Олександрівка Бориспільського району Київської області.
  9. Про затвердження містобудівної документації "Проект внесення змін до Генерального плану села Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області".

Інші:

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2023 рік.
  2. Про затвердження графіку проведення пленарних засідань

сесій Пристоличної сільської ради на 2023 рік.