Дата: 19.12.2022 14:01

Фото без опису"Пристолична сільська рада інформує:

Відповідно до Розпорядження сільського голови Миколи КАСЬКІВА від 16.12.2022р. №632 "Про проведення громадських слухань в с. Велика Олександрівка" (додається) 24 грудня  2022 року о 13-00 годині буде проведено громадські слухання з мешканцями Пристоличної об’єднаної територіальної громади щодо присвоєння Великоолександрівській школі мистецтв і ремесел Пристоличної сільської ради імені фізичної особи – народного артиста України Олександра Дмитровича Зюзькіна.

Місце проведення: 08325, Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул. Свято-Троїцька, буд. 11-а (актова зала Великоолександрівського ліцею Пристоличної сільської ради).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях"

До оголошення прошу прикріпити скановану копії розпорядження (у вкладенні).