заборона використання феєрверків!

Дата: 28.12.2022 14:20

Зовсім скоро настане новий 2023 рік, і якщо ви запланували гучне святкування, то пам'ятайте  в Україні - війна. Гучні веселощі не на часі.

Виконавчим комітетом Пристоличної сільської ради використання та реалізацію піротехнічних виробів (феєрверки, салюти та інші) зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв до моменту скасування режиму воєнного стану на всій території України.

Рекомендовано суб’єктам господарювання незалежно від форми власності призупинити реалізацію (продаж, торгівлю) феєрверками, салютами, іншими піротехнічними засобами на території громади на період дії воєнного стану.

І якщо виникне бажання яскраво та гучно святкувати, то подумайте про те, що поряд з вами можуть бути люди літнього віку, діти, хворі, внутрішньо переміщені громадяни та військові. Для них голосні вибухи салютів, петард тощо асоціюються із загрозою, обстрілами та можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру. Бережемо одне одного! Україна обов’язково переможе і у нас буде багато подій для святкування!Фото без опису