Дата: 10.01.2023 15:35

Комунікаційна рамка 10.01.2023

Головні теми:

Ситуація в енергетиці

Чому відключень світла в Київській області стає більше?

1. російські терористи продовжують атакувати об'єкти енергосистеми України, що ще більше посилює дефіцит електроенергії.

2. Морози посилюються, тому люди частіше використовують обігрівачі, через що сильно зростає навантаження на мережі.

3. Промислові підприємства повернулись до роботи, це теж призвело до збільшення.

Енергетики утримують ситуацію в рамках стабілізаційних графіків, але все частіше в так звані "негарантовані години" (світло-сірий колір на графіках) диспетчерам доводиться обмежувати електропостачання для уникнення аварій.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.