Дата: 09.03.2023 18:40

про проведення громадських слухань щодо проєкту містобудівної документації на місцевому рівні:
Детального плану території земельних ділянок загальною  площею 0,3600 га, кадастрові номери 3220880905:06:007:0132; 3220880905:06:007:0013; 3220880905:06:007:0012  в с. Чубинське Бориспільського району Київської області  та звіту про стратегічну екологічну оцінку, що розроблений на підставі рішення Пристоличної сільської ради від 30.06.2021 р. №833-4-VIIІ;
Замовник: Пристолична сільська рада, Виконавчий комітет Пристоличної сільської ради.
Розробник: ФОП Кулик Є.С.
Громадські слухання щодо проекту зазначеної містобудівної документації відбудуться «13» березня 2023 року о 18:00 за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка, 1 Інститут розведення та генетики тварин.
У громадських слуханнях можуть брати участь:
  • громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.
Окрім цього, повідомляємо, що у вільному доступі протягом п'яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проєкту містобудівної документації на паперових носіях з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 в приміщенні Пристоличної сільської ради за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39.
Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Володимир СОВА − в.о. начальника відділу архітектури та будівельного інспектування Пристоличної сільської ради. (Тел.: 0965522732).
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39 та на електронну адресу: prystol_arh@ukr.net протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «24» лютого 2023 р. по «26» березня 2023 р включно. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, а також пропозиції (зауваження), подані після встановленого строку, не розглядаються.
Посилання на матеріали: https://schaslyve-rada.gov.ua/news/1677245296/