ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 23.06.2023 10:03
Кількість переглядів: 103

Фото без опису(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі
з оцінки впливу на довкілля (автоматично
генерується програмними засобами ведення
Реєстру, не зазначається суб’єктом
господарювання)

________ 202352510711                    

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на
довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності,

 1. Планована діяльність

Основним видом планованої діяльності є будівництво торговельно-розважального (загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності комплексу з магазинами продовольчих і непродовольчих товарів та адміністративними (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності) будівлями за проектом «Нове будівництво торговельно-розважального комплексу з магазинами продовольчих і непродовольчих товарів та адміністративними будівлями для обслуговування населення по вул. Бориспільська, 2-А в с. Чубинське Пристоличної сільської ради, Бориспільського району Київської області».

Будівництво торговельно-розважального комплексу (ТРК) з магазинами продовольчих і непродовольчих товарів та адміністративними будівлями передбачається на земельній ділянці загальною площею 3,9962 га, яка розташована в східній частині с. Чубинське, по вул. Бориспільська, 2-А в с. Чубинське Пристоличної сільської ради, Бориспільського району Київської області, складається з п’яти окремих ділянок: земельні ділянки з кадастровими номерами 3220880900:09:001:0115, 3220880900:09:001:0113,       3220880905:06:010:0001,       3220880900:09:001:0083. Всі

земельні ділянки знаходяться в приватній власності ТОВ «АДС», які передані ТОВ «Термінал 2016» в оренду на 10 років згідно договорів оренди. На земельну ділянку з кадастровим номером 3220880905:06:010:0008 встановлено сервітут згідно договору на 10 років.

Торговельно-розважальний комплекс вміщається своїми параметрами в існуючу вулично-дорожню мережу, яка визначена чинним генеральним планом с. Чубинське, та має зручний зв'язок з адміністративним центром села і територією м. Києва (по автомобільній дорозі Київ-Харків).

Ділянка проектування складається із двох окремих площадок, розділених пішохідною дорогою. На одній із них розташовується закрита трансформаторна підстанція ТП 10/0,4 кВт, на іншій, основній ділянці, - ТРК.

Будівництво комплексу передбачено в дві черги.

До складу першої черги входить: - закрита трансформаторна підстанція ТП 10/0,4 кВт.

До складу другої черги входять: будівля торговельно-розважального комплексу; пішохідна галерея, покрита наметом; автостоянка відкрита загальною місткістю 388 машино-місць; в тому числі автостоянка відкрита на 32 машино-місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями; літня площадка кафетерію; відкритий дитячий майданчик для дітей віком від 5-15 років; очисні споруди дощової каналізації №1, №2, №3 (підземні); пожежний резервуар (підземний); насосна станція артезіанських свердловин з зоною санітарної охорони; каналізаційна насосна станція; насосна станція протипожежного водопроводу (підземна); господарчий двір; склад продовольчих товарів; будівля господарського призначення (прес макулатури, склад садового інвентарю, електрощитова); майданчик для відпочинку персоналу ТРК; майданчик для сміттєвих контейнерів.

Водопостачання. Для забезпечення господарсько-питного, виробничого та протипожежного водопостачання ТРК передбачено будівництво двох артезіанських свердловин (одна робоча та одна резервна).

Каналізація. Відведення побутових стоків від закладу окремими випусками господарчо-питної і виробничої каналізації передбачається до внутрішньо- майданчикових мереж каналізації з подальшим відводом до каналізаційної насосної станції. Далі каналізаційні стоки в напірному режимі подаються в існуючі каналізаційні мережі с. Чубинське.

Відведення дощових і талих стоків з покрівлі будівлі передбачається через запроектовану внутрішню систему водостоків, а відведення атмосферних вод з зони паркування автомобілів та вантажно-розвантажувальної зони передбачається закритою дощовою каналізацією, яку пропонується влаштувати вздовж будівлі торговельного центру з відведенням в проектовану дощову каналізацію з попереднім очищенням на локальних очисних спорудах.

Електропостачання торговельно-розважального комплексу передбачається від запроектованої трансформаторної підстанції.

Т еплопостачання торговельно-розважального комплексу забезпечується вбудованою у прибудову виробничого призначення водогрійною, опалювальною котельнею на твердому паливі.

 1. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРМІНАЛ 2016», код ЄДРПОУ
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові
41017733. Юридична адреса: 03150, м. Київ, вулиця Антоновича, буд. 50, контактний
фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код
номер телефону (044)-206-13-17, e-mail: adc@adc.kiev.ua
місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа) адміністрації Департамент; вул. Басейна, буд. 1/2-А, Київ, 01004; dep eco@koda.gov.ua, Телефон: +38(044) 279-01-58, факс, +38(044) 234-94-15..

Контактна особа - Ткаліч Ганна Іванівна, директор департамент

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Рішенням про провадження планованої діяльності буде висновок з оцінки впливу (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, на довкілля, виданий Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної нормативний документ, що передбачає його видачу)

державної адміністрації відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення
(зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-Coy-2, до повного його скасування та протягом ЗО днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться: дату, час, місце та адресу проведення (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом ЗО днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу) адміністрації Департамент за адресою: вул. Басейна, буд. 1/2-А, Київ, 01004, тел.: +38(044) 279-01-58, факс, +38(044) 234-94-15, електронна адреса: dep_eco@koda.gov.ua.

Контактна особа - Ткаліч Ганна Іванівна, директор департаменту.

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу) адміністрації Департамент за адресою: вул. Басейна, буд. 1/2-А, Київ, 01004, тел.: +38(044) 279-01-58, факс, +38(044) 234-94-15, електронна адреса: dep_eco@koda.gov.ua..

Контактна особа — Ткаліч Ганна Іванівна, директор департаменту.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 545 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
 1. Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації Департамент. Поштова адреса: вул. Басейна, буд. 1/2-А, Київ, 01004, тел.: +38(044)          279-01-58, факс, +38(044)         234-94-15, електронна адреса:
  dep_eco@koda.gov.ua, контактна особа - Ткаліч Ганна Іванівна, директор департаменту
 2. Пристолична сільська рада Поштова адреса: Київська обл., Бориспільський р-н,

с.Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39. Приміщення приймальні, тел. 04595 35346, 04595 3-51-64, 067 235-15-85

 1. ТОВ «ТЕРМІНАЛ 2016», Поштова адреса: м. Київ, вул. Антоновича, 50 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість Приміщення приймальні, тел.: (044)-206-13-17_контактна особа - : Красовська Л.А.

може ознайомитися з документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь