Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Дата: 31.07.2023 10:59

Фото без описуНаше ментальне здоров’я невидиме, але потребує такої ж підтримки, що й фізичне: лікування болю, терапії розладів.

Увесь рік безліч державних служб, ГО, українських і закордонних фахівців працюють над Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», щоб у психіки українців була найкраща підтримка.

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Відповіді на ці та багато інших запитань є в Аптечці швидкої психологічної допомоги. В аптечці зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум. https://www.youtube.com/watch?v=Dbzq3ezbst0

Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» створено за ініціативою Олени Зеленської. Переходьте на сайт за лінком howareu.com та допоможіть собі та близьким