ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі_модуль для заправки автомобілів

Дата: 28.08.2023 11:33
Кількість переглядів: 116

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань: Пристолична сільська рада; 08325, Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе, вул. Фестивальна, 39; код ЄДРПОУ 04527520

 

Назва предмету закупівлі: «Модуль для заправки автомобілів моторним паливом 20 м. куб. (10/10) (основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (44611410-3 Цистерни для зберігання нафтопродуктів))».

 

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 08325, Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе, вул. Фестивальна, 39.

 

Процедура закупівлі:  відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, уповноважена особа закупівлю за предметом: «Модуль для заправки автомобілів моторним паливом 20 м. куб. (10/10) (основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (44611410-3 Цистерни для зберігання нафтопродуктів)).

 

Нормативно-правове регулювання. Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922- VIII (із змінами та доповненнями (у редакції що введена в дію 19.04.2020, підстава – 114-IX) (далі по тексту - Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 зі змінами та доповненнями (далі по тексту – Особливості) та відповідних нормативно-правових актів чинного законодавства України.

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Модуль для заправки автомобілів паливом 20,0 м3 у стандартному виконанні,  двосекційний, одностінний, на ложементах, 5мм, ПРК (вид палива: бензин, ДП, біодизель (100%) або Е15)

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ ПРИСТРОЮ

Резервуар для світлих нафтопродуктів

Рама несуча з площадкою під дозуючий пристрій

Запорна арматура

Вентиляційні клапани

Вимірювальні люки

Дробина з площадкою

Колонка паливороздавальна

 

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

 1. Резервуар наземний металевий товщиною 5мм, одностінний з антикорозійним

покриттям (шар ґрунту та шар фарби, загальною товщиною не менше 120 мкм), нанесеним повітряним способом для зберігання дизельного палива у стандартній комплектації, в комплект входить градуювальна таблиця на кожен відсік, об’ємом 20,0 м3 (обсяг відсіків 10/10); лінія дихальна з сумісним дихальним клапаном типу СМДК-50 (або аналог); лінія замірна типу ДУ-40 (або аналог); лінія заливна для кожного відсіку; лінія видачі типу ДУ-40 (або аналог); люк-лаз діаметром не менше 600 мм; ложементи (металеві опори), на які встановлюється резервуар; універсальний кронштейн для монтажу паливо-роздавальних колонок. Модуль має драбину для обслуговування люка.

 1. Колонка паливороздавальна 2 рукава 50 л/хв:

Забезпечує:

  • автоматизоване функціонування вузла продуктивності видачі пального продуктивність – до 50 л/хв;
  • вимірювання об’єму пального з похибкою не більше ±0,5%;
  • індикацію об’єму з дискретністю 0,01л;
  • можливість задавання дози видачі пального;
  • можливість використання в вибухонебезпечній зоні класу 1 (вибухозахищене виконання);
  • насос самовсмоктувальний ексцентричний з самоналаштовуючими лопатями для газовідводу, напруга живлення електродвигуна 220В змінного струму, частота струму 50Гц, продуктивність насосу 50л/хв.
  • рукав довжиною не менше 4м та автоматичний пістолет з поворотною муфтою; дегазатор;
  • вбудований фільтр тонкої очистки зі степенем очищення не більше 70мкм;
  • електронний ключ користувача;
  • мінімальна доза видачі палива 2 л;
  • кількість кранів – 2 шт.
  • електронне калібрування;
  • кількість насосів (видів палива) – 2 шт.
  • види палива – бензин, дп, біодизель (100%) або Е15;
  • робоча температура -25/+55°С;
  • дисплей – світлодіодний 4+2 символи
  • Ємність лічильного устрою разової дози – 9999,99 л
  • Лічильник сумарної  кількості палива – електронний 12розрядний
  • Габарити В/Ш/Г, мм, не більше – 1460/1050/400

 

СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ

 

Фото без опису

 

Строк (термін) поставки товару: до 31 жовтня 2023 року.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення: видатки, передбачені кошторисом на 2023 рік по ТПКВКМБ 0118240 «Заходи та роботи з територіальної оборони» по КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 485 000,00 грн на закупівлю модуля для зберігання палива 20 м.куб.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі: 485 000,00 грн з ПДВ.

Кількість: модуль для заправки автомобілів моторним паливом 20 м.куб. (10/10) – 1 од.

Місце поставки: 08325, Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922- VIII (із змінами та доповненнями (у редакції що введена в дію 19.04.2020, підстава – 114-IX) (далі по тексту - Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 зі змінами та доповненнями.

2022 № 1178 зі змінами та доповненнями.

         Статтею 4 Закону визначено, що планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг.

          Закупівлі здійснюються відповідно до принципів, викладених у статті 5 Закону, один із яких – принцип максимальної економії, ефективності та пропорційності.

          Питання визначення очікуваної вартості предмета закупівлі врегульоване наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, яким затверджена Примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (далі – Методика).

     Відповідно до Методики пропонуються наступні етапи при визначенні очікуваної вартості:

1. Метод порівняння ринкових цін.

2. Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг на підставі закупівельних цін попередніх закупівель.

3. Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів.

        На етапі формування очікуваної вартості предмета закупівлі замовником було використано загальнодоступну інформацію щодо цін, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі на сайтах постачальників, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках).

       Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено після проведення попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, шляхом отримання інформації, а саме комерційних пропозицій від суб’єктів господарювання, які можуть бути потенційними учасниками закупівлі.

    Отже, розрахунок очікуваної вартості відбувся згідно із пунктом 1 розділу III Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), а саме: методом порівняння ринкових цін.

 

Уповноважена особа відповідальна

за організацію та проведення публічних закупівель                   

Пристоличної сільської ради                                                                                                                            

 

 

                                            Юлія ГОЛЬОСА

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь