ОГОЛОШЕННЯ
ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді
- ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
- Це Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді (далі - Конкурс), мету і завдання Конкурсу, етапи проведення, вимоги до робіт, визначення та нагородження переможців Конкурсу.
- Мета Конкурсу - створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві.
- У Конкурсі може брати участь (одноосібно або творчими колективами) молодь (особи віком від 14 до 35 років).
- Засновником Конкурсу є Національне агентство України з питань державної служби.
- Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
- Контроль за організацією, проведенням та дотриманням вимог цього Положення здійснює Організаційний комітет.
- ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ
Конкурс є некомерційним заходом і переслідує виключно творчі і загальнокультурні цілі:
- формування інтересу у молодого покоління до актуальних питань державної служби;
- сприяння поглибленню взаємодії талановитої амбітної молоді з органами державної влади з метою реалізації і самореалізації їх творчих можливостей та ініціатив;
- залучення молоді до співпраці у питаннях пошуку нових стратегій удосконалення державного управління;
- сприяння активному залученню молоді до формування позитивного іміджу державних службовців у суспільстві;
- виховання у молодого покоління почуття поваги до основних принципів державної служби.
3.1 .Подання творів на конкурс.
Для участі у конкурсі претенденти протягом року з червня по вересень подають на електронну адресу Організаційного комітету konkurs@center.gov.ua електронні файли, виконані у текстовому редакторі MS Word for Windows (форматиДос a6o.rtf) або у форматі mpeg, mp4, avi, wmv, mov, mkv (чи інший загальновідомий):
- текстова робота повинна бути викладена державною мовою та мати обсяг до 10 сторінок друкованого тексту формату А4 (текстовий редактор - MS Word 97- 2003, шрифт основного тексту - Times New Roman, розмір шрифту (кегель) - 14, відстань між рядками - 1,5, поля тексту: зверху - 2 см; знизу - 2 см; ліворуч - 3,0 см; праворуч - 1,0 см).
- відеоробота повинна бути викладена державної мовою, мати тривалість від 1 до 3 хвилин, якістю від 480р із назвою файлу латиницею з указуванням прізвища й імені автора.
НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ роботи:
- які містять політичну, релігійну й іншого роду дискримінацію, наклеп і неправдиву інформацію, заклики до національного розбрату;
- які містять ненормативну лексику;
- які порушують авторське право.
- Щорічно Організаційним комітетом Конкурсу визначається перелік номінацій, у рамках якого відбувається визначення та нагородження переможців.
4.1. Конкурс проводиться у три етапи.
Під час першого етапу:
- оголошують про початок Конкурсу, зазначаючи умови його проведення і строк прийняття заявок на участь;
- приймають заявки на участь у Конкурсі;
- Організаційний комітет формує Конкурсну комісію, до складу якої входять представники Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Також до складу Конкурсної комісії можуть входити представники НАДС, Вищої школи публічного управління, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, громадських і профспілкових організацій, представники міжнародних програм та проектів міжнародної технічної допомоги за згодою;
- роботи конкурсантів направляються на розгляд Конкурсної комісії.
Під час другого етапу:
- члени Конкурсної комісії проводять розгляд і оцінювання робіт конкурсантів з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, доступності та прозорості, взаємодії та поваги до гідності учасників конкурсу. Конкурсна комісія залишає за собою право відхиляти творчі роботи конкурсантів, які не відповідають вимогам;
- твори, які беруть участь у конкурсі, не рецензуються і не повертаються, а також конкурсна комісія не вступає в дискусію з авторами відносно конкурсних матеріалів;
- рішення Конкурсної комісії оформлюється протоколом і перегляду та оскарженню не підлягає.
Під час третього етапу:
- члени Конкурсної комісії затверджують список переможців і розподіл призових місць у відповідних номінаціях;
- нагороджують переможців;
- роботи переможців Конкурсу публікуються на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
|
До складу Організаційного комітету Конкурсу входять представники Національного агентства України з питань державної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, а також, за згодою, - представники органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, громадських і профспілкових організацій.