Оголошення про проведення громадських слухань в с. Велика Олександрівка

с. Щасливе

Про проведення

громадських слухань в с. Велика Олександрівка

Відповідно до статті 13,  пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про громадські слухання на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади, затвердженим рішенням Пристоличної сільської ради  від 03.02.2022 року №1680 – 12 – VІІІ,

1. Провести 11 вересня 2023 року о 18-00 годині громадські слухання з мешканцями Пристоличної об’єднаної територіальної громади.
  2. Місце проведення: 08325, Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул. Свято-Троїцька, буд. 11-в (актова зала адміністративної будівлі Пристоличної сільської ради).
  3. Для обговорення на громадських слуханнях винести питання:

«Влаштування підвищених пішохідних переходів в межах відмикання в с. Чубинське на пк 0+66 та пк 1+73 в ході виконання капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С100401 Мала Олександрівка – Велика Олександрівка км 0+000-км 3+720 Київської області».

1. Визначити склад посадових осіб, які будуть брати участь у громадських слуханнях:
  • Олександр СТРОКАЧ – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету Пристоличної сільської ради;
  • Валерій МАКАРЕНКО - начальник Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради;
  • Ірина МИСЯКОВСЬКА – начальник відділу правового та кадрового забезпечення Пристоличної сільської ради.
  1. Запропонувати депутатам Пристоличної сільської ради особисто прийняти участь у громадських слуханнях.
  2. Секретарю Пристоличної сільської ради Людмилі КУЩЕНКО оприлюднити зазначене розпорядження на сайті Пристоличної сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                             Микола КАСЬКІВ