Дата: 29.09.2023 16:39

Пристолична сільська рада інформує, що стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Пристоличної об’єднаної сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області відбудеться 20 жовтня 2023 року.

Для участі у стратегічній сесії запрошуються представники:

• локальних територіальних громад (старости округів, депутати),
  • ключових спільнот громади (лідери громадських організацій, активісти та зацікавлені громадяни),
  • заінтересованих сторін (бюджетоутворюючі підприємства, організації, установи та фонди, що сприяють розвитку територіальної громади)

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я сільського голови (Каськіва М.І.)  за адресою: 08325, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39 та на e-mail: prystol_arh@ukr.net з «29 вересня» по «06 жовтня» 2023 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії, які будуть проінформовані про місце і час проведення заходу за п’ять робочих днів до визначеної дати.

заява_стратегічна_сесія