УВАГА !!!

Дата: 24.10.2023 10:51

Фото без описуШановні власники та користувачі земельних ділянок, що розташовані на території Пристоличної сільської  територіальної громади -

НАГАДУЄМО ПРО ОБОВ’ЯЗОК СПЛАЧУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК!

Пристолична сільська рада повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1.ПКУ.

Для отримання квитанції на сплату земельного податку – звертатися:

• Мешканцям с. Щасливе та с. Проліски – в Пристоличну сільську раду (с.Щасливе, вул. Фестивальна, 39, тел. (067)377-22-51, (097)089-12-77, (067)392-60-92).
  • Мешканцям с. Велика Олександрівка, с. Мала Олександрівка, с. Безуглівка, с.Чубинське – звертатися за номерами телефонів: (097) 089-12-77, (067) 392-60-92.
  • Мешканцям с. Дударків та с. Займище – до Дударківського старостинського округу (с. Дударків, вул. Гоголя, 62, тел. (063) 729-00-03, (063) 412-64-08).

Сплата податків і зборів до бюджету у період воєнного стану є вкрай важливою. Це вияв громадянської свідомості у нелегкий для країни час. На щастя, на території нашої об’єднаної територіальної громади бойові дії не велися, інфраструктура та цивільні об’єкти не були пошкоджені.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування громади, а саме: соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів шкільної та дошкільної освіти,  надання допомоги переселенцям, Збройним Силам України, які тримають лінію фронту, інших запланованих напрямків видатків бюджету.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Зберігайте квитанції про оплату!

Реквізити для сплати земельного податку:

Отримувач: ГУК уКиїв.обл/Пристолична сіл/18010700

Код отримувача (ЄДРПОУ): 37955989

Банк отримувача:  Казначейство України(ел. адм. подат.)

Номер рахунку:  UA168999980334179813000010840

Код класифікації доходів бюджету :  18010700

Призначення платежу: 18010700, земельний податок з фізичних осіб, ідентифікаційний код та П.І.Б. власника земельної ділянки, кадастровий номер земельної ділянки (зазначається обов’язково)

Сплатити земельний податок  можна у будь-якому відділенні банку або  „Укрпошти”, чи оплатити онлайн.