Самооборона

Дата: 02.01.2019 17:06

Фото без описуШановні друзі, пролісківчани  та щасливчани!

Звертаюсь до Всіх, хто живе в селах давно, хто тут народився, хто приїхав  в села недавно, вибравши їх для подальшого життя, побудувавши будинок чи придбавши квартиру.

Нам випала доля жити у складні часи. Часи беззаконня та свавілля, насилля та бандитизму.

В часи, коли не працюють закони та не ефективна правоохоронна система.

Грабежі та розбої в наших селах стають майже нормою. Безкарність та халатність поліції породжують вседозволеність та наглість бандитів.

Споконвічно в такі часи народ гартувався і сам виконував функцію самооборони ще з козацьких часів.

Можна пробувати одноосібно захищатися, купуючи зброю, встановлювати сигналізацію та охорону.

Однак це малоефективне для шахраїв та бандитів, вони вивчають техніку та підлаштовуються до обставин.

Безкарність породжує нові і нові напади та крадіжки більш часті, більш організовані та більш дерзкі  та жорсткі.

Велика кількість серед нас уже є жертвами ситуації, інші чують про це, зі страхом чекають на можливі напади.

В результаті ми втрачаємо спокій, втрачаємо речі, кошти, документи. Але найгірше ми втрачаємо віру в правду, закон, у завтрашній день. Після пограбування залишається відчуття приниження і спустошення, неначе порилися і нагидили не тільки у твоєму домі, в твоїх речах, а і в твоїй душі.

Так, заради спокою, впевненості, якщо у Вас є честь, гідність і Ви патріот країни, села, сім’ї, я закликаю Вас об’єднатися у загін самооборони, у загін місцевої дружини і самостійно контролювати ситуацію в селах. Спільно ми забезпечимо себе засобами відео спостереження, засобами зв’язку та транспорту.

Сільська рада всіляко допомагатиме організаційно і фінансово у цій справі.

Набравши у загін хоча б 60 чоловік, ми зможемо патрулювати територію сільської ради, виходячи на чергування всього один раз у місяць. Якщо нас будуть сотні, то це буде один раз у декілька місяців.

Взамін ми отримаємо впевненість та спокій, загальну підтримку та взаємодопомогу. Спільно ми зможемо закрити шлях грабіжникам, бандитам у наші села, або хоча б обмежити їхні можливості.

Не думайте, що відсидівшись, Вас це мине. Безкарність та безвідповідальність стимулює цю «погань» і вона обирає нову і нову жертву, а завтра нею можеш бути ти.

Тож всіх патріотів, небайдужих, нормальних чоловіків та жінок  запрошуємо до самооборони  Щасливської сільської ради.

Я вже записався!

Р.С. звертатися по телефону: 067-500-97-67, 098-773-09-19, 04595-35-346.

Можливо залишати запис по вайберу чи смс повідомлення, вказавши ПІБ, номер телефону.

Сільський голова              М.Ф. Шмаюн