Літературно-мистецький конкурс «Мені наснилась перемога»

Дата: 22.11.2023 13:40

Затверджено

Рішенням виконавчого комітету

Пристоличної сільської ради

№ 323 від 15.11.2023

ПОЛОЖЕННЯ

про відкритий літературно-мистецький конкурс «Мені наснилась перемога» серед жителів Пристоличної територіальної громади

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення літературно-мистецького конкурсу «Мені наснилась перемога»( далі – Конкурс)

1.2. Організаторами Конкурсу є Пристолична сільська рада та Щасливський ліцей

1.3. Конкурсом передбачається залучення до організації та проведення нових партнерів, підтримка яких сприятиме виконанню мети Конкурсу.

1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на вебсайтах  Щасливського ліцею, Пристоличної сільської ради та  територальної громади, на сторінках соціальної  мережі Facebook.

1.5. Для організації та проведення Конкурсу створюється затверджується склад журі Конкурсу.

1.6. Конкурс проводиться за підтримки Пристоличної сільської ради

2. Мета і завдання Конкурсу

2.1. Літературно-мистецький конкурс проводиться з метою:

- забезпечення можливостей для особистісного розвитку та самореалізації в складних умовах війни в Україні через залучення до творчості, зміцнення віри в себе та свою успішну самореалізацію в житті;

- виховання патріотизму, національної свідомості й самосвідомості, вдячності тим, хто власним життям захищає спокій в громаді;

2.2.Пошук талановитих особистостей, залучення до Конкурсу широкої аудиторії дорослих, дітей, підлітків, учасників мистецьких студій, шкіл громади – усіх, хто охочий виявити талант на запропоновану тему.

3. Журі Конкурсу

Голова й склад журі затверджується наказом. До складу журі входять: голова журі,  не більше 3 членів у кожній номінації (проза, поезія, живопис). Склад журі комплектується з педагогічних працівників Щасливського ліцею, представників відділу освіти Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради, Дитячої  музичної школи с. Щасливе, Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел, представників громадськості.

4. Умови Конкурсу

4.1. Учасники Конкурсу:

4.1.1. Основна цільова аудиторія Конкурсу – дорослі, діти, учасники мистецьких студій, шкіл.

4.1.2. Учасники Конкурсу розподіляються за наступними віковими категоріями:

- до 10 років;

- 11-17 років;

- 18 і старші

4.2. Номінації Конкурсу.

4.2.1. Конкурс проводиться у 3-х номінаціях:

- Літературний твір (поезія)

- Літературний твір (коротка проза)

- Малюнок (робота, виконана на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання)

4.3. Вимоги до конкурсних робіт:

4.3.1. Відповідність темі Конкурсу.

4.3.2. На Конкурс приймаються оригінальні авторські твори українською мовою.

4.3.3. Конкурсні літературні роботи подаються в електронному вигляді на е-mail: shchaslyvekonkurs@ukr.net (у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14) У разі відсутності в учасника технічних засобів та електронної пошти, робота реєструється в бібліотеці Щасливського ліцею( каб .101)

4.3.4. Поетичні твори можуть бути різними за жанром та обсягом, проза – за обсягом не більше 3 сторінок будь-якого жанру: есей, нарис, розповідь, оповідання, казка тощо.

Живописні роботи подаються в оригіналі й мають відповідати темі Конкурсу. Роботи можуть бути виконані  у форматі А3 та А4  у жорсткій рамці чи на жорсткій основі в будь-якій техніці малювання (олія, акварель, туш, кольорові олівці, крейда і т.д.)

4.3.5. До Конкурсної роботи додається заявка – текстовий файл з інформацією про автора (ім’я, прізвище, контактна інформація (телефон та електронна адреса), коротка творча автобіографічна довідка, анотація, фотографія).

4.3.6. Отримання конкурсної заявки вважається згодою учасника на участь у Конкурсі, друк його твору, світлини та інформації про автора.

4.3.7. Усі твори оцінюються журі.

5. Нагородження учасників Конкурсу

5.1. Призові місця визначає журі в кожній віковій категорії. Журі має право відзначати дипломами переможців кількох учасників Конкурсу в усіх вікових категоріях.

5.2. Оголошення результатів Конкурсу та виставка робіт переможців здійснюються під час церемонії нагородження.

5.3 Переможці визначаються у кожній віковій категорії та номінації

й отримують дипломи першого, другого, третього ступенів.

5.4. Висвітлення результатів Конкурсу відбувається шляхом розміщення інформації на вебсайтах Щасливського ліцею, Пристоличної сільської ради, на  сторінках соціальних мереж.

5.5. Відібрані роботи авторів увійдуть до творчої збірки, яка буде видана після перемоги України та друкуються на сторінках і сайтах соціальних мереж.