Р І Ш Е Н Н Я Про визнання повноважень сільського голови Пристоличної сільської ради

Дата: 05.02.2024 10:38

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Про визнання повноважень сільського голови Пристоличної сільської ради

Заслухавши інформацію голови Пристоличної сільської територіальної виборчої комісії про результати виборів сільського голови Пристоличної сільської ради, обрання на посаду сільського голови Пристоличної сільської ради Каськіва Миколи Ігоровича та його реєстрацію відповідно до Виборчого кодексу України,  керуючись ч. 1 ст. 42 та ч. 2 ст. 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,

Пристолична сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови Пристоличної сільської територіальної виборчої комісії про результати виборів сільського голови Пристоличної сільської ради, обрання на посаду сільського голови Пристоличної сільської ради Каськіва Миколи Ігоровича та його реєстрацію відповідно до Виборчого кодексу України взяти до відома.

2. Заслухати складення Присяги посадової особи місцевого самоврядування сільським головою Пристоличної сільської ради Каськівим Миколою Ігоровичем та вважати його таким, що вступив на посаду.

3. Підтвердити сільському голові Пристоличної сільської ради Каськіву Миколі Ігоровичу 5 (п’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.

4. Надати дозвіл сільському голові Пристоличної сільської ради Каськіву Миколі Ігоровичу підписувати від імені територіальної громади, Пристоличної сільської ради та її виконавчого комітету всі необхідні документи та договори щодо господарської та фінансової діяльності без подання на затвердження ради.

Сільський голова                                                  Каськів М. І.

c. Щасливе

10 грудня 2020 року