A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПРИСТОЛИЧНА СІЛЬСЬКА РАДА
Бориспільський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 07.02.2024 19:39
Кількість переглядів: 137

про оприлюднення проєкту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

та проведення громадських слухань «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га, кадастровий номер:3220888000:04:002:0701» біля с. Щасливе Бориспільського району Київської області на території Пристоличної сільської ради»

 

Містобудівна документація розроблена Проектним інститутом Служби безпеки України на замовлення Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області на підставі рішення Пристоличної сільської ради від 07 грудня 2023 року №2382–35–VIІІ, договору на розроблення містобудівної документації №28-23 та завдання на розроблення детального плану території.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Пристолична сільська рада  

Детальний план території розроблений з метою: деталізації планувальної структури території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території, уточнення меж всіх обмежень у використанні земель, визначення параметрів забудови та містобудівних умов та обмежень, визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, створення транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, охорони та поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення тощо.

Межі територій проєктування, для якої розробляється документація, визначені згідно з завданням на розроблення детального плану території, відповідно до викопіювання з містобудівної документації вищого рівня − Генерального плану с. Щасливе Бориспільського району Київської області (оновлення та внесення змін), затвердженого рішенням Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області № 1825-17-VІІІ від 06.10.2022 року та Схеми планування території Київської області, затвердженої рішенням Київської обласної ради № 114-05 VIII від 09 вересня 2021 року.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні».

Громадські слухання та презентація проєкту зазначеної містобудівної документації відбудуться «13» лютого 2024 р о 18:00 за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39.
У громадських слуханнях можуть брати участь:
  • громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.
Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можливо в приміщенні Пристоличної сільської ради, за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39, та на офіційному веб-сайті Пристоличної громади https://schaslyve-rada.gov.ua/ з «02» лютого 2024 р. по «03» березня 2024 р. включно.

Окрім цього, повідомляємо, що у вільному доступі протягом п'яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проєктів містобудівної документації на паперових носіях з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 в приміщенні Пристоличної сільської ради за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Володимир СОВА – начальник відділу архітектури та будівельного інспектування Пристоличної сільської ради. (Тел.: +38(096)552-27-32).
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за поштовою адресою: 08325, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Фестивальна, буд. 39 та за електронною адресою prystol_arh@ukr.net у строк визначений для проведення процедури громадського обговорення, що становить не менше 30 днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації: з «13» лютого 2024 р. по «03» березня 2024 р. включно. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтверджуючих документів для забезпечення їх ідентифікації, а також пропозиції (зауваження), подані після встановленого строку, не розглядаються. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь