ПОЗАЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ Тридцять дев’ятої  сесії Пристоличної сільської ради восьмого скликання 15.02.2024 р. о 10.00 год.

Дата: 14.02.2024 08:10

Фото без описуПОЗАЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Тридцять дев’ятої  сесії Пристоличної сільської ради восьмого скликання

15.02.2024 р.

Порядок денний:

1. Про затвердження Порядку денного позачергового пленарного засідання тридцять дев’ятої  сесії Пристоличної сільської ради восьмого скликання за основу.
  2. Про затвердження Порядку денного позачергового пленарного засідання тридцять дев’ятої  сесії Пристоличної сільської ради восьмого скликання за основу та в цілому.
  3. Про виділення коштів ОСББ «Фестивальний-29» на умовах співфінансування відповідно до програми «Сприяння створенню та забезпеченню функціонування ОСББ» на території Пристоличної  сільської  об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області на 2024-2026 роки.
  4. Про виділення коштів ОСББ «Фестивальний-29» на умовах співфінансування відповідно до програми «Сприяння створенню та забезпеченню функціонування ОСББ» на території Пристоличної  сільської  об’єднаної територіальної громади Бориспільського району Київської області на 2024-2026 роки.
  5. Про виділення субвенції військовій частині А0222.
  6. Про виділення субвенції військовій частині 3070 Національної гвардії України.
  7. Про виділення субвенції військовій частині А4350.
  8. Про виділення субвенції військовій частині А0693.
  9. Про виділення субвенції військовій частині А3091.
  10. Про внесення змін до рішення від 07 грудня 2023 року № 2372-35-VIII «Про  бюджет Пристоличної сільської територіальної громади  на 2024 рік».
  11. Про передачу в оперативне управління Комунальній установі «Пристоличний центр професійного розвитку педагогічних працівників» частини приміщення за адресою: вул. Калинова,  9-А,  с. Щасливе Бориспільський район, Київська область та скасування рішення Пристоличної сільської ради від 01 лютого 2024 року          № 2434 - 38 – VIІІ « Про передачу в оперативне управління Управлінню гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради частини приміщення за адресою:

вул. Калинова,  9-А, с. Щасливе Бориспільський район, Київська область».

1. Про скасування рішення Пристоличної сільської ради від         01 лютого 2024 року №  2456  - 38 – VIІІ «Про надання субвенції з місцевого бюджету для забезпечення потреб військової частини 2253».