Р І Ш Е Н Н Я ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Від 15 березня 2024 р. № 90

Бориспільського району

Від 15 березня 2024 р.                       № 90

с. Щасливе

Про встановлення пільг на послуги на роботу транспортних засобів

КП «Комунальне унітарне підприємство Пристоличної сільської ради  «Олександрівкажитлобудсервіс»

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись Законом України від 09.11.2017р. № 2189-VII «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи Рішення Виконавчого комітету Пристоличної сільської ради від 28.11.2023р. №329 «Про затвердження розрахунків вартості послуг на роботу транспортних засобів для КП «Комунальне унітарне підприємство Пристоличної сільської ради  «Олександрівкажитлобудсервіс» та Рішення Пристоличної сільської ради №2476-40-VIII від 07.03.2024р., заслухавши та обговоривши пропозиції членів виконавчого комітету,

виконком Пристоличної сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити вартість послуги з викачки вигрібної ями та послуги мулососа, що надаються КП «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»  для пільгових категорій населення (Додаток №1) у розмірі:

Грн. з ПДВ

2.  Затвердити вартість послуги з викачки вигрібної ями та послуги мулососа, що надаються КП «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»  для осіб, зареєстрованих на території населених пунктів Пристоличної об’єднаної територіальної громади, у розмірі:

Грн. з ПДВ

3. Вартість послуг з викачки вигрібної ями та послуги мулососа, що надаються КП «КУП «Олександрівкажитлобудсервіс»  для осіб, що не відносяться до пільгових категорій населення згідно п. 1 цього рішення та не зареєстровані на території населених пунктів Пристоличної об’єднаної територіальної громади встановити на рівні економічно обґрунтованих тарифів, затверджених  Рішенням Виконавчого комітету Пристоличної сільської ради від 28.11.2023р. №329 «Про затвердження розрахунків вартості послуг на роботу транспортних засобів для КП «Комунальне унітарне підприємство Пристоличної сільської ради  «Олександрівкажитлобудсервіс», а саме:

Грн. з ПДВ

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку  Пристоличної сільської ради Валерія МАКАРЕНКА.

Сільський голова                                                  Микола КАСЬКІВ

Додаток №1

до Рішення Виконавчого комітету

Пристоличної сільської ради № 90 від 15 березня 2024 р.

Перелік пільгових категорій населення

особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

учасники бойових дій