Р І Ш Е Н Н Я   від  22 березня 2024 року       № 92

Бориспільського району

від  22 березня 2024 року                                                № 92

с. Щасливе

Про результати конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище

Керуючись Законом України «Про управління відходами», постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», рішенням Виконавчого комітету Пристоличної сільської ради Про організацію та проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище від 08.02.2024р. № 25, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Виконавчий комітет Пристоличної сільської ради ВИРІШИВ:

1. Ввести в дію рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище, викладене у протоколі засідання від 15.03.2024 р. (додається).

2. Визначити переможцем конкурсу  на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище  Комунальне підприємство Пристоличної сільської ради «Пристоличний сервіс».

3. Доручити Голові Пристоличної сільської ради укласти договір на
здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з  Комунальним підприємством Пристоличної сільської ради «Пристоличний сервіс».

4. Встановити право Комунального підприємства Пристоличної сільської ради «Пристоличний сервіс» на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище строком на 12 місяців з дати укладення договору.

5. Затвердити для Комунального підприємства Пристоличної сільської ради «Пристоличний сервіс» тарифи на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території сіл Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Безуглівка, Чубинське, Дударків, Займище:

Тариф для населення багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків, з ПДВ

Грн. на одну особу

36,91

Тариф для населення одноквартирних будинків з присадибною ділянкою, з ПДВ

Грн. на одну особу

50,51

Тариф для бюджетних установ та інших споживачів, з ПДВ

Грн./м3

349,70

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету Пристоличної сільської ради Олександра  СТРОКАЧА.

Сільський голова                                                  Микола КАСЬКІВ