Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 11.06.2024 14:30

Товариство з обмеженою відповідальністю «ГАРНА ЛОГІСТИКА». Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВ «ГАРНА ЛОГІСТИКА». Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 32054570. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 08320, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Велика Олександрівка, вул. Соборна, буд. 59. Контактний номер телефону: 0672199660. Адреса електронної пошти суб’єкта господарування: igor.andrienko@agro-egion.com. Місцезнаходження промислового майданчика: 08320, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Велика Олександрівка, вул. Соборна, буд. 59. Мета отримання дозволу на викиди: ТОВ «ГАРНА ЛОГІСТИКА» діюче підприємство, дозвіл отримує вперше. По складу документів об'єкт належить до 3-ї групи. Відомості про наявность висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»  згідно статті 3 п.2 планована діяльність об’єкту ТОВ «ГАРНА ЛОГІСТИКА» не підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля. Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): ТОВ «ГАРНА ЛОГІСТИКА» є підприємство, яке призначене для приймання, зберігання і заправки автомобільного транспорту дизельним паливом. Джерелами викидів є: резервуар для зберігання дизпалива і заправочна колонка. Всього на підприємстві діє 2 джерела викидів забруднюючих речовин, з яких в атмосферне повітря виділяється 1 забруднююча речовина, миттєвий обсяг викидів дорівнює 0,000009 г/с, валовий викид становить 0,00010805 т/рік. Відомості щодо видів та обсягів викидів: ‌Вуглеводні насичені  С1219 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець 0,00010805 т/рік. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються, для об’єкту 3 групи. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачені, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюєтсья державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів. Зауваження та пропозиції просимо надсилати в місячний термін до Київської обласної військової адміністрації за адресою: 01196, м.Київ, площа Л.Українки, 1, тел. 0442868723.