Оголошення

26 жовтня 2022 р. о 15-00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради.

18:43 25.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Пристолична сільська рада інформує:

11:40 13.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановна громадо! Ворог атакує, але не зламає нас! Сьогодення диктує нам умови нашого життя. У зв’язку з обставинами, які склалися, прошу вжити заходів щодо економії електроенергії. Також прошу віднестися з розумінням до ситуації, на даний час з метою економії електроенергії в Пристоличній ОТГ зовнішнє освітлення тимчасово буде вимкнене.

16:28 10.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Бориспільського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:

11:21 06.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

В суботу, 08.10 2022 року з 10:00 на базі Чубинської медичної амбулаторії буде проводиться БЕЗКОШТОВНИЙ прийом лікарями КНП « Київської міської лікарні #1» :

16:13 05.10.2022

10:09 05.10.2022