Оголошення

17.08.2022 р. о 10-00 год. в приміщення Пристоличної сільської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради

22:16 13.08.2022

Оголошення

16.08.2022 р. о 14-00 год. в приміщення Пристоличної сільської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради

22:10 13.08.2022

Оголошення

15.08.2022 р.  18-00  год. в приміщення ОНЗ «Щасливський НВК» відбудеться засідання постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства Пристоличної сільської ради

22:04 13.08.2022

Оголошення

З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Бориспільського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:

16:51 11.08.2022

Мистецький центр для дітей "Дай 5" у селі Проліски Пристоличної сільської ради

На початку війни був започаткований мистецький центр для дітей у с.Проліски «Дай 5» -керівник Ірина Попова, завідуюча фортепіанного відділу Дитячої музичної школи і викладачем класу образотворчого мистецтва – Надією Вагановою. За декілька місяців було організовано та проведено чимало заходів національно-патріотичного напрямку. Про події, які відбулися у маленькому селі під час війни був знятий фільм « I don`t know. Я не знаю» і був показаний у містах Європи( Париж, Люксембург, Мюлердаль, Холенфелс, Брюгге, Вена). До Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради прийшла подяка від Президента Культурного Центру України в Бельгії Світлани Лебіги. Також хочеться доєднатися до слів вдячності нашим славним викладачам за їхню велику значну працю задля процвітання та миру в Україні!

14:38 09.08.2022

Оголошення !!!

08:46 09.08.2022

Оголошення !!!

08:42 08.08.2022

Інформація  для внутрішньо переміщених осіб з Донецької області

Просимо розповсюдити серед близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області інформацію щодо евакуації з небезпечних територій відповідно до інформаційних слайдів наведених нижче???

14:23 05.08.2022

УВАГА !!!