Матеріальна допомога – після Акту обстеження

Дата: 16.02.2021 06:58

Вступила в дію Програма «Турбота», прийнята на сесійному засіданні Пристоличної сільської ради. Документом передбачено виплати різних сум матеріальної допомоги певним категорія громадян  та особам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. https://schaslyve-rada.gov.ua/news/1612760391/

На робочій нараді у Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва обговорювалося питання, чи достатньо людині  зазначено у Програмі пакету документів для отримання допомоги з місцевого бюджету. Чи потрібен Акт обстеження місця проживання.

«Згідно з законодавством, соціальна допомога надається на основі Акту обстеження житлово-побутових умов», – повідомила начальник відділу правового та кадрового забезпечення Ірина Мисяковська.

До комісії з обстеження, окрім депутата, входитиме і соціальний працівник.

Микола Каськів наголосив, що наразі розробляється для затвердження на сесії, депутатські округи. Після того, як стане зрозумілим, хто з депутатів за якою територією закріплений, тоді кожен із них долучатиметься до складання таких Актів обстеження. Поки допомога надаватиметься на основі документів від претендента на отримання виплати, якщо рішення виконкому буде схвальним.