Протокол громадських слухань

08.02.2022 року в приміщенні Пристоличної сільської ради відбулися громадські слухання, предметом обговорення яких був проєкт договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Бориспільською міською територіальною громадою через Бориспільську міську раду, Вороньківською сільською територіальною громадою через Вороньківську сільську раду, Гірською сільською  територіальною громадою через Гірську сільську раду, Золочівською сільською територіальною громадою через Золочівську сільську раду, Пристоличною сільською територіальною громадою через Пристоличну сільську раду у сфері охорони здоров’я, у формі реалізації спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».

14:54 08.02.2022

Оголошення про проведення громадських слухань

Керуючись «Положенням про громадські слухання на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади» затвердженого рішенням Пристоличної сільської рад №1680-12-VIII від 03 лютого 2022 року, розпорядженням сільського голови Пристоличної сільської ради №52 від 03 лютого 2022 року «Про організацію та проведення громадських слухань», Пристолична сільська рада оголошує проведення громадських слухань.

14:00 04.02.2022

Засідання постійних депутатських комісій Пристоличної сільської ради

24.01.2022 р. о 16-00 год. відбудеться засідання постійної з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради

15:01 20.01.2022