Оголошення

Бориспільська районна державна адміністрація Київської області Управління соціального захисту населення повідомляє

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 21.12.2021р №21406/0/2-21/56 про організацію надання адміністративних послуг соціального характеру відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» ( в редакції розпорядження КМУ від 18.08.2021 №969-р) управління соціального захисту населення Бориспільської райдержадміністрації надає перелік АПСХ, актуалізованих відповідно до законодавчих змін для розміщення їх на офіційних веб-сайтах сільських рад.

11:42 29.12.2021

Засідання постійних депутатських комісій Пристоличної сільської ради

14.12.2021 р. о 9-00 год.  відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та збереження навколишнього природного середовища Пристоличної сільської ради.

20:01 13.12.2021

5 основних соціально-трудових гарантій для захисників і захисниць України

Державна служба зайнятості інформує військовослужбовців та учасників бойових дій про ті права, якими вони можуть скористатися у сфері праці. Низку пільг, переваг та соціальних гарантій у процесі трудової діяльності встановлено Кодексом законів про працю України, Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі – Закон про захист військовослужбовців) та Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII (далі – Закон № 3551-XII). Особливий захист даних категорій громадян виражається у таких гарантіях:

11:57 13.12.2021

Результати конкурсу (директор КНП "Пристоличний медичний центр" Пристоличної с/р)

08.12.2021р. відповідно до «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Пристоличної сільської ради», затвердженого рішенням Пристоличної сільської ради №1405-9-VIII від 04.11.2021 року, було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради, за результатами якого Покозацьку Анастасію Василівну обрано переможцем конкурсу.

10:47 08.12.2021