Київська обласна служба зайнятості інформує

Ваучер на навчання за сприяння державної служби зайнятості Ваучер – це документ, що видається одноразово та дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

16:29 20.02.2023

Київська обласна служба зайнятості інформує

Фахівці Київської обласної служби зайнятості підготували для вас цікаві тренінги та майстер-класи, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини, поінформують про сучасні вимоги соціального середовища до фахівців на ринку праці, навчать стратегії  та  тактиці реалізації  власного кар’єрного зростання у майбутньому. На вебінарах і тренінгах ви ознайомитесь із способами та прийомами прийняття обґрунтованих рішень в побудові кар'єри, отримаєте  практичний досвід пошуку необхідної інформації для розробки або ж удосконалення стратегії професійного зростання у майбутньому, опануєте техніку пошуку роботи, навички цифрової грамотності та користування електронними ресурсами. Фахівці служби зайнятості нададуть дієві поради як скласти резюме, як успішно пройти співбесіду у роботодавця та багато іншої корисної інформації.

10:06 20.02.2023