БЕРЕЖИ СЕБЕ

платформа доказової інформації про здоров’я

09:48 05.12.2022

Київська обласна служба зайнятості інформує

Фахівці Київської обласної служби зайнятості підготували для вас цікаві тренінги та майстер-класи, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини, поінформують про сучасні вимоги  роботодавців до фахівців на ринку праці, навчать стратегії  та  тактиці реалізації  власного кар’єрного зростання у майбутньому. На вебінарах і тренінгах ви ознайомитесь із способами та прийомами прийняття обґрунтованих рішень в побудові кар'єри, отримаєте  практичний досвід пошуку необхідної інформації для професійного зростання у майбутньому, опануєте техніку пошуку роботи, навички цифрової грамотності та користування електронними ресурсами. Фахівці служби зайнятості нададуть дієві поради як скласти резюме, як успішно пройти співбесіду у роботодавця та багато іншої корисної інформації.

09:47 05.12.2022

Київська обласна служба зайнятості інформує

Фахівці Київської обласної служби зайнятості разом з соціальними партнерами підготували для вас цікаві тренінги, зустрічі з роботодавцями та майстер-класи, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини та навчать, як успішно працевлаштуватися. Під час заходів ви маєте можливість:

15:57 29.11.2022

Київська обласна служба зайнятості інформує

300 безробітних осіб долучилися до Армії відновлення на Київщині Суспільно корисні роботи на Київщині стартували наприкінці жовтня. До Армії відновлення долучилися вже майже 300 осіб. Відповідні договори вже укладені з 25 комунальними підприємствами регіону.

14:41 22.11.2022