Київська обласна служба зайнятості інформує

Мікрогранти: що треба знати про підтримку від держави З лютого 2023 року стартувала подача документів на мікрогранти в рамках урядової програми єРобота. За цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 тис грн до 250 тис грн.

10:59 16.02.2023

Київська обласна служба зайнятості інформує

Нові програми підтримки роботодавців   Для  активізації ринку праці та зростання зайнятості серед населення уряд затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, яким складно знайти роботу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.  Фінансові механізми підтримки роботодавців зазначені в пункті 1 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2622-IX.     Відповідно до активних програм зайнятості, роботодавці отримуватимуть певні пільги за працевлаштування окремих категорій осіб.

13:08 14.02.2023

Великоолександрівській школі мистецтв і ремесел присвоять ім’я народного артиста України Олександра Зюзькіна

Щороку, 9 лютого, по особливому згадуємо Олександра Дмитровича Зюзькіна, визначну особистість не тільки на Бориспільщині, а й в Україні. Згадуємо непересічного музиканта, хормейстера і диригента, талановитого майстра, який стояв у витоків провідних творчих колективів Бориспільського району – Народної академічної хорової капели імені Павла Чубинського та Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел.

12:02 09.02.2023