Контакти депутатів сільської ради, які задіяні у заходах із цивільного захисту населення

Список депутатів Пристоличної сільської ради, які разом із рештою своїх колег по сесійній залі активно задіяні у заходах із цивільного захисту населення, координують дії між населенням ОТГ і військово-політичним керівництвом, можуть надати необхідну інформацію у випадку загострення ситуації.

10:35 24.02.2022

Пристолична сільська рада про комунікацію громади на випадок загострення ситуації

Сьогодні зранку Пристоличний сільський голова Микола Каськів екстрено скликав нараду за участі своїх заступників, керівників КП, начальників структурних підрозділів і депутатів із метою активізації спільного плану дій на випадок загострення політичної і військової ситуації.

09:48 24.02.2022

У Великій Олександрівці відбудеться навчально-тренувальний семінар із питань цивільного захисту

У приміщенні Великоолександрівської ЗОШ у суботу, 26 лютого, о 10:00 спеціалісти спортивно-стрілецького комплексу «Булат» проведуть навчально-тренувальний семінар із питань цивільного захисту населення і територій в умовах надзвичайних ситуацій за сприяння Пристоличної сільської ради, враховуючи численні прохання місцевих жителів.

13:18 22.02.2022

У Дударкові пройдуть заняття з питань безпеки та оборони

За ініціативи керівництва Пристоличної сільської ради, враховуючи численні звернення місцевого населення, на території громади цього тижня буде організовано навчальні заняття з питань воєнної безпеки та оборони.

14:51 21.02.2022

Увага! Триває набір охочих для служби у військовому резерві

Бориспільський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує набір охочих у роту охорони і батальйон територіальної оборони Бориспільського району для служби у військовому резерві.

12:17 19.02.2022

Виділено понад 20 млн грн із сільського бюджету в минулому році на будівництво ДНЗ у селі Щасливе

За кошти сільського бюджету в 2021 році планово реалізовувалися соціально важливі для громади об’єкти, зокрема, це і будівництво двоповерхового дитсадка на 195 місць в селі Щасливе (вартість будівництва — майже 90 мільйонів гривень), розрахованого на 10 груп, одна з яких ясельна. У закладі буде працевлаштовано 54 особи.

11:09 18.02.2022