Україна для кожної дитини

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.  На платформі dity.gov.ua (https://www.dity.gov.ua/uk) («Україна для кожної дитини») ви зможете дізнатися все про сімейні форми виховання, усиновлення та послугу патронату. Цей ресурс створений, щоб підтримати тих, хто хоче запропонувати дитині свою родину. Там ви знайдете покрокові інструкції, поради фахівців і необхідну підтримку на кожному етапі.  Ви можете обрати той шлях, який підходить саме Вам!

17:07 02.10.2024

З 01 жовтня 2024 - нові форми податкової накладної та податкової звітності з податку на додану вартість

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з 1 жовтня 2024 року  набирає чинності наказ Мінфіну від 09.08.2024 № 400 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрований у Мінюсті 26.08.2024 за № 1302/42647, з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну від 28.08.2024 № 418 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 09 серпня 2024 року № 400», зареєстрованим в Мінюсті 0309.2024 за № 1343/42688 (далі – наказ № 400).

14:52 01.10.2024

Профілактика пожеж

Профілактика пожеж – комплекс організаційних і технічних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки людей, запобігання пожежі, обмеження її розповсюдження, а також створення умов для успішного гасіння пожежі. Для профілактики пожежі надзвичайно важлива правильна оцінка пожежонебезпеки будівлі, визначення небезпечних факторів і обґрунтування способів і засобів попередження пожеж та захисту від них. Одна з умов забезпечення пожежної безпеки – ліквідація потенційних джерел займання.

12:45 01.10.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії

До уваги СГ, що здійснюють торгівлю підакцизними товарами: Нагадуємо про необхідність відображення у чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів, у тому числі коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД

09:51 13.09.2024