Усі Пункти Незламності

Усі Пункти Незламності та укриття області – на одній платформі. У тг-месенджері ми запустили чат-бот «Київщина безпечна».

13:32 21.12.2023

Послуга з формування життєстійкості: що? де? коли?

Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.

13:29 21.12.2023

Київщина активізує співпрацю із регіоном Іль-де-Франс для допомоги у відновленні – делегація КОДА перебуває з візитом у Франції.

Серед учасників делегації – заступниця голови КОДА Леся Карнаух та начальник Управління міжнародного співробітництва КОДА Микита Геращенко.

19:33 08.12.2023

Шануйся, піклуйся, вакцинуйся

12:57 04.12.2023

Новини

З метою інформування працівників та осіб, що перебувають в місцях несвободи, надаємо інформаційні матеріали про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та засоби зв’язку з ним.

16:17 01.12.2023

СПЕЦКОМІСІЯ ПЕРЕВІРИЛА ВІДБУДОВУ ДВОХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЗА КОШТИ ФОНДУ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ

Спецкомісія Київської обласної військової адміністрації перевірила процес відбудови двох навчальних закладів у смт Гостомель та смт Ворзель. Їх відновлюють  коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

16:16 01.12.2023

На Київщині до запровадження інституту помічника ветерана долучилися 6 тергромад – брифінг КОВА.

Київська область включена до учасників реалізації експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя. Проєкт передбачає індивідуальний супровід ментора чи наставника, який працює за принципом «рівний-рівному». Про реалізацію проєкту «Помічник ветерана» на Київщині розповів під час брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення КОВА Ігор Мещан.

11:15 24.11.2023