Пристолична сільська рада інформує.

Відповідно до ініціативи сільського голови, що була підтримана депутатами Пристоличної сільської ради, згідно Рішення № 1748-14-VIII від 19.05.2022 року було створено комісію з метою підготовки інформаційного висновку щодо використання коштів резервного фонду бюджету Пристоличної територіальної громади, що були спрямовані на фінансування витрат та видатків, пов’язаних зі збройною агресією щодо України та введенням на території України режиму воєнного стану, до складу якої увійшли співробітники Пристоличної сільської ради та командири підрозділів Добровольчого формування Пристоличної територіальної громади №1. За дорученням Сільського голови Миколи Каськіва до роботи комісії було залучено представників громадськості, котрі виявили бажання взяти участь у її роботі.

14:10 10.06.2022

Пристолична сільська рада інформує.

За результатами розгляду пропозиції сільського голови Пристоличної сільської ради Каськіва М.І , за підтримки депутатів та з урахуванням висновків постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради прийнято Рішення № 1747 - 14 - VIІІ від 19.05.2022 року «Про внесення змін до  Програми «ТУРБОТА – соціальний захист та соціальне забезпечення населення» Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки», яким було внесено зміни до Програми «ТУРБОТА – соціальний захист та соціальне забезпечення населення» Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки (надалі – Програма) шляхом викладення її у новій редакції.

16:30 09.06.2022

У травні відбулася сесія Пристоличної сільської ради, на якій було обговорено перейменування вулиць нашої громади у відповідності з чинним законодавством.

17:25 08.06.2022

інформація по запиту щодо надання матеріально-соціальної допомоги допомоги

Відповідно до рішення сесії  Пристоличної сільської ради  № 92-2-VIII від 04.02.2021 р. «Про затвердження Програми «Турбота- соціальний захист та соціальне забезпечення населення», з нагоди свята Великодня, виплачено одноразову соціальну матеріальну допомогу в сумі 104000 (одиноким пенсіонерам,  які проживають селах Пристоличної ОТГ,:

13:25 25.05.2022