Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Україна - країна підприємців!

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія. Обов’язково додається бізнес-план щодо створення нового або розвитку наявного бізнесу. Умови отримання гранту - створення робочих місць.

09:37 06.07.2022

Відкритий турнір з пляжного волейболу у с. Чубинське

02 липня 2022 року в заміському комплексі відпочинку «Едем» управління гуманітарного розвитку і охорони здоров’я Пристоличної сільської ради організувало та провело  відкритий турнір з пляжного волейболу, в якому взяли участь шість команд із населених пунктів Бориспільського району: с. Сеньківка, с. Чубинське, м. Бориспіль, с. Любарці, с. Проліски та с. Гора.

16:24 04.07.2022

Пристолична сільська рада інформує

29 червня 2022 року, комісією до складу якої в т.ч. включені представник ДСНС та Бориспільської районної військової адміністрації, здійснено обстеження існуючих на території Пристоличної територіальної громади приміщень, з метою визначення заходів для використання їх в якості захисних споруд цивільного захисту для забезпечення навчально-виховного процесу. За результатами роботи комісії, будуть складені відповідні документи та вжиті необхідні заходи для можливості безпечного поновлення навчально-виховного процесу.

08:50 30.06.2022

Звернення Державної служби України з надзвичайних ситуацій

П’ятий місяць ворог – звір у людській подобі, що має конкретну назву «росія» випробовує на міцність нашу країну. Цинічні атаки і неприхована агресія прагне похитнути нашу віру у власні сили, залякуючи ракетними ударами. Ми довели, що нас неможливо захопити за 3-5 днів і влаштувати у Києві парад перемоги. Україна щодня платить високу ціну за те, щоб наступні покоління жили у мирі й добробуті, тому важливо кожен з цих днів докладати максимум зусиль, аби наблизити це довгоочікуване мирне майбутнє. Кожен українець здатний і мусить зробити бодай щось для того, щоб ми розуміли часові межі того дня, коли ворожі ракети вже не зможуть завдати нам шкоди і в Україні більше не лунатиме сигнал «Повітряна тривога».

10:53 29.06.2022