Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

11:26 27.06.2022

КЕРІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ

У Чубинському ЗДО «Джерельце» 23 червня 2022 року проведено звітування завідувача Гаврилюк В.І. на загальних зборах педагогічного колективу, батьківської ради та громадськості.

10:59 27.06.2022

В закладах освіти Пристоличної ОТГ закінчвся навчальний рок

17 червня закінчився 2021-2022 навчальний рік у закладах загальної середньої освіти Пристоличної громади. Документи про здобуття базової середньої освіти отримали 225 випускників 9-х класів, з них 13 – з відзнакою (2 з Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст., 11 з ОНЗ Щасливський НВК). Документи про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 114 випускників 11-х класів, з них 6 – з золотою та срібною медаллю (2 золоті – Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 3 золоті та 1 срібна – ОНЗ Щасливський НВК).

14:35 24.06.2022

Український оберіг майстрині Валентини Прокопенко

Мотанка  - давня українська народна лялька, символ жіночої мудрості. У своїй суті  - це маленький витвір мистецтва, поєднання минулого і сучасного. У культурі українського народу виготовлення мотанки стає на рівні з мистецтвом вишитих рушників, ткацтвом, мистецтвом кераміки, гончарством та багатьма іншими ремеслами.

15:05 10.06.2022

Навіть у військовий час громадськість не має відмовлятися від мистецтва й культурного життя

09 червня 2022року працівники культури та клубних закладів Пристоличної ОТГ взяли активну участь в обласна онлайн-конференція на тему "Заклади культури в умовах воєнного стану".

14:24 10.06.2022