У КОВА ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО ВІДБУДОВИ ОБ’ЄКТІВ UNITED24. РОБОТИ НА НИЗЦІ З НИХ ПЕРЕВІРЯТЬ УЖЕ ЦЬОГО ТИЖНЯ

У Київській обласній військовій адміністрації в рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» провели чергову розширену нараду щодо забезпечення прозорості, підзвітності, управління та якості процесу відбудови житла на Київщині. Нарада відбулася за участі підрядників, які відбудовують обʼєкти за кошти UNITED24,  представників робочої групи «Прозорість та підзвітність», Спостережної ради з питань відбудови.

14:59 20.11.2023

Як впровадити програму стажування для молоді? Посібник для органів місцевого самоврядування

Посилання Опис книги Посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.

13:33 06.11.2023

Національний конкурс Репортер

Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр» проводить другий національний конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер».

09:28 18.10.2023

КОНЦЕПЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЕКСПОЗИЦІЇ«ПРИДИВИСЬ», ПРИУРОЧЕНА ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) - Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ»: з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.

13:10 16.10.2023

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ для людей з інвалідністю, членів їх сімей, громадських організацій, які опікуються захистом прав та надають допомогу тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, в тому числі ВПО!

ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) в партнерстві із компанією «Людина в біді» (People in Need), БФ «Право на захист» у тісній співпраці та за сприянням керівництва органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування територіальних громад різних регіонів України, в тому числі Київської області (Пристоличної, Броварської та міста Бориспіль) продовжує реалізацію проєкту «Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”.   Однією із складових реалізації цього проєкту є інформаційно-консультаційна підтримка населення, постраждалого під час конфлікту.

09:45 28.09.2023

Міноборони презентувало соцпроєкт «Родинам захисників»

Інформаційна пам’ятка містить відповіді на найпопулярніші запитання, зокрема, до кого звертатися у тій чи іншій ситуації, необхідні контакти та ряд корисних порад, що можуть бути використані при спілкуванні із військовими.

18:16 20.09.2023

ПІД ГОЛОВУВАННЯМ АНДРІЯ ЄРМАКА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД, ПРИСВЯЧЕНЕ ХАРКІВЩИНІ

За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. Такий захід удруге провели в новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни – цього разу Харківської області.

16:42 15.09.2023

Ти маєш волю. Ми навчимо тебе, як стати силою!

13:37 13.09.2023

Київська обласна служба зайнятості інформує

Запрошуємо шукачів роботи та роботодавців відвідати заходи, які проводитимуться  Київською обласною службою зайнятості! Фахівці служби зайнятості нададуть дієві поради як скласти резюме, як успішно пройти співбесіду у роботодавця та багато іншої корисної інформації.

13:36 13.09.2023