Шануйся, піклуйся, вакцинуйся

12:57 04.12.2023

Новини

З метою інформування працівників та осіб, що перебувають в місцях несвободи, надаємо інформаційні матеріали про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та засоби зв’язку з ним.

16:17 01.12.2023

СПЕЦКОМІСІЯ ПЕРЕВІРИЛА ВІДБУДОВУ ДВОХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЗА КОШТИ ФОНДУ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ

Спецкомісія Київської обласної військової адміністрації перевірила процес відбудови двох навчальних закладів у смт Гостомель та смт Ворзель. Їх відновлюють  коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

16:16 01.12.2023

На Київщині до запровадження інституту помічника ветерана долучилися 6 тергромад – брифінг КОВА.

Київська область включена до учасників реалізації експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя. Проєкт передбачає індивідуальний супровід ментора чи наставника, який працює за принципом «рівний-рівному». Про реалізацію проєкту «Помічник ветерана» на Київщині розповів під час брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення КОВА Ігор Мещан.

11:15 24.11.2023

У КОВА ПРОВЕЛИ НАРАДУ ЩОДО ВІДБУДОВИ ОБ’ЄКТІВ UNITED24. РОБОТИ НА НИЗЦІ З НИХ ПЕРЕВІРЯТЬ УЖЕ ЦЬОГО ТИЖНЯ

У Київській обласній військовій адміністрації в рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» провели чергову розширену нараду щодо забезпечення прозорості, підзвітності, управління та якості процесу відбудови житла на Київщині. Нарада відбулася за участі підрядників, які відбудовують обʼєкти за кошти UNITED24,  представників робочої групи «Прозорість та підзвітність», Спостережної ради з питань відбудови.

14:59 20.11.2023

Як впровадити програму стажування для молоді? Посібник для органів місцевого самоврядування

Посилання Опис книги Посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.

13:33 06.11.2023