Пристолична громада обговорюватиме участь у співфінансуванні будівництва лікувального корпусу ББЛІЛ

Питання бути чи не бути будівництву лікувального корпусу Бориспільської лікарні сьогодні залежить від двох складників, а саме: погодження п’ятьох громад-співзасновників КНП «ББЛІЛ» і схвального рішення щодо співфінансування та сприяння держави у спорудженні об’єкта, де 80% витрат очікується з державного бюджету, а 20% – це кошти місцевих громад.

13:56 14.01.2022

22.02.2022 – дзеркальна дата для одруження

Українським молодятам до вподоби одружуватись саме у дзеркальні сакральні дати. У такі дні з нестримною швидкістю (кожні 20 хвилин) реєструється нова щаслива родина, інформує Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

20:22 13.01.2022

КНП «Пристоличний медичний центр» на етапі укладання договору з НСЗУ

Новостворене у 2021 році КНП «Пристоличний медичний центр» станом на 11 січня 2022 року очікує підписання договору з НСЗУ про медичне обслуговування населення (типовий договір з НСЗУ та порядок його укладання регламентує постанова КМУ від 25.04.2018 № 410).

18:42 11.01.2022