Щасливого Різдва, дорога Пристолична громадо!

Шановні земляки, сердечно вітаю вас від імені виконкому і депутатського корпусу з прийдешнім величним християнським святом – Різдвом Христовим, яке є символом спільної радості, злагоди та любові до ближнього.

12:48 06.01.2022

Гарний приклад співпраці ОСББ і сільської ради

Понад 200 мешканців п’ятиповерхового будинку, що на вул. Фестивальній, 29 в селі Щасливе, 22 червня 2021 року створили ОСББ. Очолила його Наталія Очеретянко, яка й ініціювала план змін.

11:09 06.01.2022

На Київщині діє соціально-психологічний центр для ветеранів АТО/ООС

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє соціально-психологічний центр, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

18:14 05.01.2022

Микола Каськів про деталі звітного періоду

– Звітуючи перед громадою як сільський голова, я спочатку надав громадськості підсумки діяльності виконкому, ради, Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, виконання Програм "Турбота" і соціально-економічного розвитку та окреслив головні акценти нашої роботи в новому році. Матеріали оприлюднено на інформаційних ресурсах – офіційному сайті Пристоличної сільської ради та сторінці у Фейсбук, а також надруковані у грудневому номері газети «Пристоличний вісник».

11:19 03.01.2022

Виконком: 2021 рік у цифрах, виплати за Програмою «Турбота»

Галина Журавльова, секретар виконавчого комітету Пристоличної сільської ради:  «У 2021 році в зв’язку із поширенням захворювання COVID-19 та введенням карантину звернення громадян проводилися обмежено, багато заяв приймалося в онлайн режимі через електронну пошту, проводилися консультації телефоном. У будь-якому випадку, проблеми громадян, їхні питання не залишалися поза увагою».

12:36 02.01.2022