Дударків: зимовий благоустрій

Начальник відділу благоустрою Олександр Дригота 24 січня прозвітував про завершення робіт із додаткового освітлення в громадських місцях села Дударків, а також встановлення накриття на нових сміттєвих майданчиках, що території ЗОШ і ДНЗ, де буде встановлено нові баки на забетоновану раніше основу.

16:19 24.01.2022

Успішно завершено тендерну процедуру на будівництво ЗОШ у селі Чубинське. Є переможець

24 січня 2022 року уповноважена особа за організацію та проведення процедури закупівлі щодо будівництва школи у селі Чубинське Марія Кацан повідомила, що процедуру успішно завершено.

15:58 24.01.2022

Як відзначали День Соборності України у Пристоличній ОТГ

Про проведення низки різнопланових культурно-просвітницьких заходів у селах громади з нагоди Дня Соборності України коротко прозвітувала 24 січня Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

15:45 24.01.2022

КНП «Пристоличний медичний центр» про діагностування COVID-19

Медики місцевих амбулаторій повідомляють про щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 протягом другої половини січня у селах громади і наголошують на необхідності вакцинування та дотримання протиепідемічних вимог.

11:26 21.01.2022

Про списки громадян, яких затверджено на квартирний облік

Ті жителі Пристоличної ОТГ, які подали документи на квартирну чергу для  перереєстрації, можуть ознайомитися з затвердженим рішенням виконкому загальним списком, куди внесені 133 особи. Із них: 31 особа – це претенденти на позачергове забезпечення житлом і 44 пільговики з загальної кількості, яких виділено як першочергових претендентів на отримання державних коштів і придбання власних квадратних метрів, згідно з Житловим кодексом України.

18:24 20.01.2022

Важлива подія: НСЗУ уклала договір із КНП «Пристоличний медичний центр»

Сьогодні, 18 січня, важлива подія для Пристоличної влади і громади – Національна служба здоров’я України уклала договір про медичне обслуговування населення з закладам охорони здоров’я комунальним некомерційним підприємством «Пристоличний медичний центр».

21:20 18.01.2022

Триває процедура закупівлі щодо будівництва школи в селі Чубинське

В Управлінні капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради 14 січня повідомили, що нині триває процедура закупівлі щодо будівництва школи в селі Чубинське.

14:07 14.01.2022