За присвоєнням адреси потрібно звертатися до відділу архітектури

Відповідно до нової постанови, з 1 грудня 2021 року присвоєння адреси новозбудованим житловим будинкам, іншим об'єктам будівництва, об'єктам нерухомого майна у межах ОТГ оформляється у відділі архітектури та будівельного інспектування Пристоличної сільської ради згідно з визначеною процедурою.

09:03 17.12.2021

Відбулася тристороння зустріч щодо питань знищення зелених насаджень у селі Проліски під час підготовчих робіт до будівництва

Зважаючи на знищення зелених насаджень на території села Проліски поблизу гіпермаркету «Fozzy» під час проведення підготовчих робіт до будівництва складів групою компаній «Нова пошта» і викликаний цим фактом суспільний резонанс, Пристоличний сільський голова Микола Каськів ініціював тристоронню зустріч, щоб з’ясувати всі обставини конфліктної ситуації та поінформувати громадськість.

22:25 16.12.2021

Увага! На території Дударківського старостинського округа почастішали випадки пожеж у приватному житловому секторі

Із початку 2021 року в селі Дударків трапилося 6 пожеж на території приватних домогосподарств, внаслідок однієї з яких 6 грудня загинула власниця майна.

12:49 15.12.2021

Відбудеться робоча нарада керівників Пристоличної сільської ради з представниками ДТЕК

Зважаючи на часті перебої з електропостачанням у селах Пристоличної  ОТГ і систематичні скарги місцевих споживачів на низьку якість послуг із електропостачання, а також відсутність належного реагування на письмові й усні звернення від Пристоличної  сільської ради до надавача послуг ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі», було вирішено скликати розширену робочу нараду.

16:54 14.12.2021

Плани на 2022 рік щодо важливих об’єктів будівництва на території ОТГ

Розроблено проєкт змін до Програми соціально-економічного розвитку Пристоличної сільської ради і документ подано на розгляд профільних постійних депутатських комісій із метою можливого внесення додаткових коригувань до моменту його обговорення на сесійному засіданні.

09:47 14.12.2021

КП ЖКК «Щасливський»: Увага! Важлива інформація!

КП ЖКК «Щасливський» повідомляє жителів села Щасливе, що у вівторок, 14 грудня, з 08:00 до 22:00 буде припинено водопостачання та водовідведення у зв’язку з плановими роботами – переключенням на нову мережу каналізаційного колектора.

18:36 13.12.2021

Новопризначений директор КНП «Пристоличний медичний центр» офіційно на посаді з 13 грудня 2021 року

8 грудня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Пристоличний медичний центр». Претендентом була лише одна особа – Анастасія Покозацька, в.о. директора нещодавно створеного місцевого підприємства.

18:02 13.12.2021

Про встановлення  шлагбаума і пропозиція КП щодо компенсації витрат на ремонтні роботи

Цього тижня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Пристоличної сільської ради розглянуто питання ОСББ «Первоцвіт» і «Перший пролісок», що в селі Проліски, про встановлення шлагбаума в зв’язку з тим, що на території є велика проблема з паркуванням.

08:44 10.12.2021

Підсумки роботи щодо попередження насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми

Спеціалісти служби у справах дітей Пристоличної сільської ради спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції за 16 днів акції проти домашнього насилля провели інформаційну кампанію серед учнів старших і середніх класів шкіл ОТГ із метою підвищення обізнаності щодо  попередження насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми.

10:58 08.12.2021