Відвідування сімей, які потребують допомоги

Під час планового виїзду 15 лютого  фахівці Служби у справах дітей Пристоличної сільської ради спільно з представниками ювенальної превенції та поліцейським офіцером громади Віталієм Коновалюком відвідали 2 опікунські сім’ї та 3 родини, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також побували у 2-х сім’ях, що мають ризик потрапити в складні обставини.

11:55 16.02.2022

«Пристоличка» перша проти поліо

15 лютого КНП «Пристоличний медичний центр» відвідав Андрій Веремій, директор філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», з метою ознайомитися, як триває імунізація проти поліомієліту в Пристоличній громаді.

19:11 15.02.2022

Термінова нарада у КОДА з питань безпеки і територіальної  оборони

14 лютого відбулася термінова нарада, ініційована новопризначеним головою Київської ОДА Олексієм Кулебою, щодо нагальних заходів із територіальної оборони області та інших актуальних питань, зокрема безпеки і протидії дезінформації.

21:16 14.02.2022

Нове у планах благоустрою – заміна зупинок

За ініціативи керівництва Пристоличної сільської ради, інспектори відділу благоустрою Управління капітального будівництва, ЖКГ і регіонального розвитку в 2022 році отримали завдання вивчити стан зупинок громадського транспорту в селах ОТГ.

15:58 11.02.2022