Програма соціальної підтримки в Київській області учасників АТО, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Пристолична сільська рада інформує: діє «Програма соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки». До заходів Програми включено:

16:28 10.03.2021

Мешканці ЖК «7’Я» просять влаштувати їм тристоронню зустріч із забудовником

10 березня представники від мешканців кількох багатоквартирних будинків ЖК «7’Я», що в селі Щасливе, на вул. Лесі Українки, вкотре побували на прийомі у Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва.

15:17 10.03.2021

Про вирубку дерев і Програму «Озеленення»

Олександр Дригода, начальник відділу благоустрою Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради, прокоментував ситуацію щодо спилювання дерев.

21:34 05.03.2021