УВАГА! ПОГОДА НА КИЇВЩИНІ ДЕДАЛІ ПОГІРШУЄТЬСЯ

Протягом 11 та 12 лютого на території Київської області очікується подальше погіршення погодних умов, збільшення висоти снігового покрову ще на 20-30 см, ожеледиця, хуртовини. Про це йшлося сьогодні під час екстреної он-лайн наради державної комісій ТЕБ та НС.

23:10 10.02.2021

Юрій  Йовбак: «Підготовка до шкільної реформи-2027 повинна розпочатися в Щасливому вже зараз»

Юрій Йовбак: «Підготовка до шкільної реформи-2027 повинна розпочатися в Щасливому вже зараз»

Кожен батько і мати, діти яких навчаються сьогодні у школі уважно стежать за проблемами реформування мережі закладів загальної середньої освіти. Дискусія з даного питання гостро розгорілася в засобах масової інформації та соціальних мережах. Це дійсно складне і дуже важливе для всіх питання, адже для реформи школи повинні бути забезпечені належними умовами: кадрами, відповідною навчально-матеріальною базою та фінансами. І хоч до старту реформи у 2024 року ще далеко, але вже сьогодні ми у Щасливому думаємо про те, як зберегти навчальний заклад в даному статусі, який є на сьогодні, – школа I ступеня, II ступеня, III ступеня (ліцей).

13:02 10.02.2021