Пристолична сільська рада інформує.

За результатами розгляду пропозиції сільського голови Пристоличної сільської ради Каськіва М.І , за підтримки депутатів та з урахуванням висновків постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Пристоличної сільської ради прийнято Рішення № 1747 - 14 - VIІІ від 19.05.2022 року «Про внесення змін до  Програми «ТУРБОТА – соціальний захист та соціальне забезпечення населення» Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки», яким було внесено зміни до Програми «ТУРБОТА – соціальний захист та соціальне забезпечення населення» Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки (надалі – Програма) шляхом викладення її у новій редакції.

16:30 09.06.2022

У травні відбулася сесія Пристоличної сільської ради, на якій було обговорено перейменування вулиць нашої громади у відповідності з чинним законодавством.

17:25 08.06.2022

інформація по запиту щодо надання матеріально-соціальної допомоги допомоги

Відповідно до рішення сесії  Пристоличної сільської ради  № 92-2-VIII від 04.02.2021 р. «Про затвердження Програми «Турбота- соціальний захист та соціальне забезпечення населення», з нагоди свята Великодня, виплачено одноразову соціальну матеріальну допомогу в сумі 104000 (одиноким пенсіонерам,  які проживають селах Пристоличної ОТГ,:

13:25 25.05.2022

Контакти депутатів сільської ради, які задіяні у заходах із цивільного захисту населення

Список депутатів Пристоличної сільської ради, які разом із рештою своїх колег по сесійній залі активно задіяні у заходах із цивільного захисту населення, координують дії між населенням ОТГ і військово-політичним керівництвом, можуть надати необхідну інформацію у випадку загострення ситуації.

10:35 24.02.2022