КЕРІВНИКИ ЗВІТУЮТЬ

У Чубинському ЗДО «Джерельце» 23 червня 2022 року проведено звітування завідувача Гаврилюк В.І. на загальних зборах педагогічного колективу, батьківської ради та громадськості.

10:59 27.06.2022

В закладах освіти Пристоличної ОТГ закінчвся навчальний рок

17 червня закінчився 2021-2022 навчальний рік у закладах загальної середньої освіти Пристоличної громади. Документи про здобуття базової середньої освіти отримали 225 випускників 9-х класів, з них 13 – з відзнакою (2 з Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст., 11 з ОНЗ Щасливський НВК). Документи про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 114 випускників 11-х класів, з них 6 – з золотою та срібною медаллю (2 золоті – Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 3 золоті та 1 срібна – ОНЗ Щасливський НВК).

14:35 24.06.2022

Український оберіг майстрині Валентини Прокопенко

Мотанка  - давня українська народна лялька, символ жіночої мудрості. У своїй суті  - це маленький витвір мистецтва, поєднання минулого і сучасного. У культурі українського народу виготовлення мотанки стає на рівні з мистецтвом вишитих рушників, ткацтвом, мистецтвом кераміки, гончарством та багатьма іншими ремеслами.

15:05 10.06.2022

Навіть у військовий час громадськість не має відмовлятися від мистецтва й культурного життя

09 червня 2022року працівники культури та клубних закладів Пристоличної ОТГ взяли активну участь в обласна онлайн-конференція на тему "Заклади культури в умовах воєнного стану".

14:24 10.06.2022

Пристолична сільська рада інформує.

Відповідно до ініціативи сільського голови, що була підтримана депутатами Пристоличної сільської ради, згідно Рішення № 1748-14-VIII від 19.05.2022 року було створено комісію з метою підготовки інформаційного висновку щодо використання коштів резервного фонду бюджету Пристоличної територіальної громади, що були спрямовані на фінансування витрат та видатків, пов’язаних зі збройною агресією щодо України та введенням на території України режиму воєнного стану, до складу якої увійшли співробітники Пристоличної сільської ради та командири підрозділів Добровольчого формування Пристоличної територіальної громади №1. За дорученням Сільського голови Миколи Каськіва до роботи комісії було залучено представників громадськості, котрі виявили бажання взяти участь у її роботі.

14:10 10.06.2022