Канали Київщини

Канали Київщини, що 24/7 моніторять ситуацію та першими публікують достовірну й оперативну інформацію про актуальні події області, офіційні заяви представників центральної влади, важливі оголошення та повідомлення про повітряну тривогу.

14:37 26.07.2022

Новини сьогодення

Сьогодні працівники Муніципальної варти спільно з добровольцями Добровольчого формування Пристоличної територіальної громади та місцевою активісткою Надією Вагановою провели екскурсію для дітей, метою якої було ознайомлення з організацією побуту осіб задіяних в охороні та обороні території Пристоличної об’єднаної територіальної громади.

21:19 14.07.2022

Як виявити аферистів в розмові/листуванні з потенційним роботодавцем

На цьому етапі ви вже відгукнулися на вакансію або ж зацікавилися нею. Але ще маєте шанс «зіскочити з гачка», якщо будете уважні, спілкуючись з потенційним роботодавцем. Ось що одразу має насторожити.

15:51 14.07.2022

ПРАВО НА ЗАХИС

Щиро дякуємо за допомогу благодійній організації "ПРАВО НА ЗАХИСТ"! Що завітали до Пристоличної громади  та надали можливість отримати допомогу від ОДКБ ООН у справах біженців 92 внутрішньо переміщеним особам. Ви неймовірні!  https://www.facebook.com/right2protection/

10:06 06.07.2022

Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Україна  - країна підприємців!

Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Україна - країна підприємців!

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія. Обов’язково додається бізнес-план щодо створення нового або розвитку наявного бізнесу. Умови отримання гранту - створення робочих місць.

09:37 06.07.2022