Місцева статистика: дитят і молодят по осені рахують

«Реєстрація народження нині проводиться за місцем народження дитини або за місцем реєстрації одного з батьків. Зареєструвати немовля можна в пологову відділенні через застосунок «Дія», коли породіллі вже видали медичний висновок і у неї є електронний підпис, або звернутися до ДРАЦС», – повідомила Галина Журавльова, секретар виконкому Пристоличної сільської ради, яка реєструє акти цивільного стану.

17:06 28.11.2021

Медогляд: Пристолична сільська рада нині у засновниках двох первинок

Згідно з рішенням листопадової сесії, Пристолична сільська рада ввійшла до складу засновників районної первинки КНП «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Паралельно з цим Пристолична сільська рада є засновником і місцевої первинки – КНП «Пристоличний медичний центр».

16:53 28.11.2021

УКБ Пристоличної ОТГ очолив ексголова Старівської сільради

Приємною несподіванкою була зустріч із Валерієм Миколайовичем Макаренком у Пристоличній сільській раді у статусі щойно призначеного керівника одного з основних підрозділів діяльності ОТГ – Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку.

09:52 28.11.2021

Уктам Мукумов – український господарник узбецького походження

Армія, мова, віра… Саме ці слова ще задовго до їх поєднання у відоме політичне гасло суттєво вплинули на світосприйняття Уктама Хамідовича Мукумова. Це і вирізняє його з-поміж односельців у Щасливому, куди занесла його доля – аж за чотири тисячі кілометрів від батьківського дому, що в передмісті Самарканда в Узбекистані.

09:35 28.11.2021

День пам'яті жертв Голодомору – 27 листопада

Вперше пам'ятна дата була встановлена указом Президента в 1998 році. Відзначається вона щорічно в четверту суботу листопада. День пам'яті жертв Голодомору у 2021 році випадає на 27 листопада.

06:27 25.11.2021

Спеціаліст відділу культури про підготовку дитячої програми до Дня Святого Миколая

Оксана Крячкова, спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я, повідомила, що тривають підготовчі роботи до організації та проведення дитячих свят до Дня Святого Миколая.

14:18 19.11.2021