Відділ благоустрою: 85 вуличних урн для сміття буде встановлено в селах ОТГ

Про це повідомив 10 листопада Олександр Дригота, начальник відділу благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради.

12:43 10.11.2021

Призначено начальника УКБ, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради

Згідно з розпорядженням Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва, враховуючи протокол конкурсної комісії від 05.11.2021 р. про проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантної посади начальника Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку на конкурсній основі, призначено Валерія Миколайовича Макаренка на вказану вище посаду як такого, хто успішно пройшов конкурсний відбір.

14:10 09.11.2021

Про експрес-тестування серед депутатів і керівників ОТГ на антиген коронавірусу

Уже повідомлялося, що перед засіданням сесії Пристоличної сільської ради, яке відбулося 4 листопада, депутатка і в.о. директора КПН «Пристоличний медичний центр» Анастасія Покозацька за пропозицією сільської ради організувала серед обранців перевірку антиген-тестами з метою визначення наявності в організмі коронавірусу SARS-CoV-2, що є збудником COVID-19.

17:36 07.11.2021