Спортивний зал Великоолександрівської ЗОШ тривалий час потребує капітального ремонту

У приміщенні спортивного залу Великоолександрівської школи невдовзі відбудеться  капітальний ремонт – таке рішення після обговорення затвердили депутати Пристоличної сільської ради на сесійному засіданні 4 листопада, проголосувавши за питання щодо фінансування в сумі 145 600, 00 грн на розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт спортзалу Великоолександрівської ЗОШ …».

09:56 05.11.2021

Депутати підтримують розвиток КНП «Пристоличний медичний центр»

Сьогодні на пленарному засіданні дев’ятої сесії восьмого скликання Пристоличної сільської ради депутати ухвалили кілька питань, пов’язаних із медициною, з метою налагодження роботи нещодавно заснованого комунального підприємства –  місцевої первинки.

19:17 04.11.2021

Виділено земельну ділянку для релігійної громади села Щасливе

Питання 33 порядку денного дев'ятої сесії Пристоличної сільської ради стосувалося потреб щасливської релігійної громади – «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування Релігійній організації «Релігійна громада (парафія) Матері Божої Неустанної Помочі Української греко-католицької церкви села Щасливе …» земельної ділянки площею орієнтовно 0,29 га по вул. Демидова в селі Щасливе».

17:23 04.11.2021

На сесійному засіданні виділено кошти на потреби освітньої галузі Пристоличної ОТГ

Чергове сесійне засідання Пристоличної сільської ради 4 листопада видалося найкоротшим за всі попередні. Понад 140 питань порядку денного депутатський корпус у повному складі розглянув до 14:00, враховуючи невелику перерву.

16:40 04.11.2021

Андрій Хоменко про можливі зміни в роботі освітніх закладів Пристоличної ОТГ під час «червоної» зони

Особливості роботи освітніх закладів Пристоличної сільської ради у період «червоної» зони прокоментував Андрій Хоменко, начальник Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я.

15:36 03.11.2021

Микола Каськів: «Ми робимо все можливе, щоб стримати поширення COVID-19 на території громади»

Пристоличний сільський голова Микола Каськів на початку робочого тижня дав доручення своїм заступникам, працівникам виконкому, керівникам управлінь і комунальних підприємств забезпечити чітке дотримання відповідних протиепідемічних заходів на території ОТГ, що спрямовані на запобігання виникненню та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  згідно з ухваленим рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС.

11:11 03.11.2021

Робоча зустріч: обговорення етапів будівництва дитячого садочка в селі Велика Олександрівка

Минулого тижня Пристоличний сільський голова Микола Каськів провів робочу нараду з керівником ПрАТ «БКБМ» (підприємство виконує роботи з будівництва дошкільного навчального закладу в селі Велика Олександрівка).

13:29 02.11.2021