Підготовка до встановлення дитячих майданчиків і вуличного освітлення

Протягом тижня силами Управління капітального будівництва ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради було проведено топографічну зйомку територій сіл, де планується встановлення дитячих майданчиків і вуличного освітлення. Про це повідомили 26 жовтня в УКБ.

12:28 27.10.2021

Встановлення системи відеоспостереження на території ОТГ

На території Пристоличної сільської ради триває запровадження системи відеоспостереження в місцях розташування контейнерних майданчиків для збору сміття та в місцях, де можуть утворюватися стихійні сміттєзвалища.

10:54 27.10.2021

У розпалі осіннє прибирання в селах Щасливе і Проліски

Інспектор із благоустрою сіл Щасливе та Проліски Управління капітального будівництва ЖКГ та регіонального розвитку Олег Новохат повідомив, що місцеве населення активно прибирає біля своїх обійсть, також щоденно працюють комунальники.

09:59 27.10.2021

Чому через застосунок Дія у вакцинованих осіб іноді не генерується Covid19-сертифікат?

Відомо, що у застосунку Дія можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом. Сертифікат генерується автоматично, якщо в Електронній системі охорони здоров'я наявні дані про два щеплення особи.

09:07 26.10.2021

Інформація про поширення COVID-19 у Пристоличній ОТГ

За інформацією місцевих медиків, станом на вечір, 25 жовтня, у селі Щасливе 69 інфікованих, із них 4 дитини, три людини перебувають у лікарні. Повідомляється, що заразилися COVID-19 діти дошкільного та молодшого шкільного віку.

08:37 26.10.2021

МОЗ України: найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19

МОЗ України: найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19 Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

07:47 26.10.2021

Питання капітального ремонту дорожнього покриття проїзної частини вул. Славна в селі Безуглівка

Пристолична сільська рада запланувала проведення робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини  вул. Славна в с. Безуглівка, Бориспільського району, Київської області». Було виділено кошти.

16:30 23.10.2021

МОЗ не закриватиме міжобласний транспорт "червоних" зон для щеплених однією дозою

Згідно з кінцевою версією карантинних правил, які набули чинності 21 жовтня, документ про отримання однієї дози вакцини від COVID-19 є підставою для допуску в громадський транспорт міжрегіонального сполучення в "червоній" епідзоні.

21:31 21.10.2021

Фахівці служби зайнятості провели виїзний прийом громадян

20 жовтня 2021 року в Пристоличній об’єднаній територіальній громаді проведено виїзний захід завідувачем сектору активної підтримки безробітних А. Крук і провідним фахівцем із питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Л. Чернишовою.

00:00 21.10.2021