Микола Каськів дякує медикам за самовіддану працю в боротьбі з пандемією

Пристоличний сільський голова Микола Каськів висловлює щиру вдячність від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та всієї громади місцевим медичним працівникам за самовіддану працю.

22:02 01.11.2021

Шановна громадо!  Згідно з рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 27 жовтня Пристолична сільська рада повідомляє  місцеве населення про те, що у «червоній» зоні нині діють жорсткі карантинні обмеження.

19:12 01.11.2021

Плани: у центрі села Чубинське – сучасний громадський простір

На жовтневому сесійному засіданні Пристолична сільська рада надала дозвіл виконавчому комітету на підписання договору з проєктантами на розробку проєктно-кошторисної документації щодо об’єднання дев’яти земельних ділянок у селі Чубинське загальною площею 0,6677 га.

18:06 31.10.2021

Микола Міщанчук: «Ми всі трьохсотими приходимо»

Він мешканець села Щасливе, закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди. Життя змусило його бути воїном у прямому й переносному сенсі.

17:49 31.10.2021

«Пристоличний Медичний Центр» отримав ліцензію, триває підготовка документів для підписання договору з НСЗУ

На сайті Міністерства охорони здоров’я України розміщено наказ від 11.10.2021 №2205 про ліцензування медичної практики КНП «Пристоличний Медичний Центр» Пристоличної сільської ради, Київської області, Бориспільського району, в Щасливе, вул. Лермонтова, 9. Ідентифікаційний код: 44562388.

17:27 30.10.2021

Love Story: золоте подружжя Рибінських

15 жовтня Тамара Іванівна і Володимир Степанович Рибінські зі Щасливого гучно відгуляли золоте весілля. Усе, як у старій добрій дитячій пісні: «Бабушка рядышком с дедушкой снова жених и невеста!»

12:52 30.10.2021

Про вартість харчування у закладах освіти

Із метою забезпечення організації харчування в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Пристоличної сільської ради в 2021 році Пристолична сільська рада на сесії 7 жовтня ухвалила рішення про підвищення вартості харчування.

20:00 29.10.2021

Насичений подіями тиждень для працівників відділу культури та спорту Пристоличної сільської ради

Спеціаліст І категорії відділу культури та спорту Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров'я Пристоличної сільської ради Оксана Крячкова прозвітувала про роботу за тиждень.

09:33 29.10.2021