Анастасія Покозацька:  «Пристолична ОТГ – самодостатня і може розвивати медицину»

Анастасія Покозацька: «Пристолична ОТГ – самодостатня і може розвивати медицину»

Про деталі роботи місцевих закладів медицини у перехідний період запуску своє первинки і подальші перспективи КНП «Пристоличний Медичний Центр» у розмові з Анастасією Покозацькою – виконуючою обов’язки керівника новоствореного закладу, головним лікарем Щасливської медичної амбулаторії ЗПСМ.

11:20 04.10.2021

Капремонт спортивного майданчика в селі Велика Олександрівка

Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради визнано правонаступником і замовником по об’єкту «Капітальний ремонт спортивного майданчика на території Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Гагаріна, 11а в с. Велика Олександрівка  Бориспільського району Київської області».

09:33 04.10.2021

Діють нові правила благоустрою

Одним із головних завдань і викликів, що стоять перед сільською радою, є якісний системний благо­устрій у селах громади.

09:04 04.10.2021

Особиста історія успішної жінки

Вона – Депутат від народження, з пелюшок, до того ж потомствений і з великої літери! Й це чистісінька правда. Тричі обиралася депутатом сільської ради. Втретє обрана секретарем ради. Вона звикла планувати свій день і своє життя.

09:45 03.10.2021

«Доступні ліки»: нова аптека у Щасливому

У селі Щасливе в новому багатоквартирному будинку ЖК «Тріумф Софіївський» (вул. Героїв Майдану, 15)  відкрито комерційну аптеку «Подорожник», яка має договір із НСЗУ і працює за програмою «Доступні ліки».

09:43 03.10.2021

Юрій Йовбак про нову-стару українську школу

Бути вчителем – то не кожному під силу. Професія вимагає інтелектуальних, душевних ресурсів, високих моральних принципів, здатності не тільки фахово навчати, але й самому вчитися протягом життя. А ще виховувати, мотивувати, підтримувати, наставляти, бути авторитетним…

08:03 02.10.2021

Про освіту в цифрах

У 3-х закладах загальної середньої освіти Пристоличної ОТГ 1 вересня сіли за парти 2450 учнів, із них 261 першокласник і 157 випускників.

07:48 02.10.2021