Анастасія Покозацька: «Спостерігається різке зростання захворюваності на COVID-19 у селах громади»

Головний лікар Щасливської МА ЗПСМ Анастасія Покозацька повідомила 15 жовтня, що за останні дві доби спостерігається різке зростання захворюваності на COVID-19 серед населення Пристоличної ОТГ.

10:43 15.10.2021

Про чергування  у  святкові  вихідні  дні

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 08 жовтня  2021 р. № 487-к про чергування  у  святкові  вихідні  дні. Відповідно  пп.20 п.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою швидкого реагування у вирішенні проблемних  питань у   святкові  дні  під  час  свята  Дня захисників та захисниць України призначити відповідальних осіб та встановити  чергування  у святкові дні 14,15,16,17  жовтня  2021 року  по Пристоличній сільській раді, а саме:

15:22 13.10.2021

Про кількість вакцинованих у колективах  закладів освіти та медицини Пристоличної ОТГ

Про кількість вакцинованих у колективах закладів освіти та медицини Пристоличної ОТГ

За інформацією фахівців місцевих медичних амбулаторій ЗПСМ, кількість вакцинованих осіб у колективах навчальних і медичних закладів комунальної власності Пристоличної сільської ради станом на 12 жовтня:

13:45 13.10.2021

На території Пристоличної ОТГ стартував опалювальний сезон

8 жовтня виконавчий комітет Пристоличної сільської ради ухвалив рішення про початок опалювального періоду 2021-2022 років із 11 жовтня цього року для закладів освіти, що перебувають у комунальній власності Пристоличної ОТГ.

12:48 13.10.2021

Питання будівництва школи в селі Чубинське

Повний текст рішення слухання справи 31 серпня в господарському суді Київської області про визнання недійсними рішення та договору підряду (будівництво школи в селі Чубинське Пристоличної сільської ради) було складено 7 жовтня. Термін на апеляційне оскарження цього рішення – 20 днів, тобто 27 жовтня рішення суду набуде чинності.

11:10 13.10.2021